Na sygnale Wadowice

Załamał się dach amfiteatru – ZDJĘCIA

Fot. OSP Brzeźnica

Pod naporem sporej ilości śniegu załamał się wczoraj (19 grudnia) dach amfiteatru na Rynku w Brzeźnicy.

Jak informują strażacy z OSP Brzeźnica do zdarzenia doszło o 17.26. Dach konstrukcji został poważnie uszkodzony. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Fot. OSP Brzeźnica

Fot. OSP Brzeźnica

google_news
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Max
Max
1 rok temu

Zastanawia fakt co by było gdyby zwykły obywatel musiał ogłaszać przetarg na budowę swoich budynków? Co drugi by leżał w ruinach. Po co są te przetargi? Pranie pieniędzy? A powinno być tak, szef miasta swobodnie wg własnego uznania wybiera wykonawcę. Warunek jeden, ma być dobrze i solidnie a jeżeli szef miasta coś pokręci to odpowiada swoim majątkiem i koniec kropka. Gdyby jednemu z drugim za fuszerkę skonfiskowali do zera wszystko plus paka rynek wyleczył by się szybko, a nawet roboty bu staniały. A tak płacimy trzy razy drożej za wszystkie roboty publiczne przy trzykrotnie gorszej jakości.

mono
mono
1 rok temu

“Zdarzają się jeszcze i****i,co zazdroszczą wariatom,” to dialogi na cztery nogi pomiędzy Tadeuszem,a Hermenegildą.

Tadeusz
Tadeusz
1 rok temu

Brawo dla projektanta, inspektora nadzoru i reszty, całej rzeszy kretynów mniej lub bardziej odpowiedzialnych. „Na szczęście nikomu nic się nie stało” i wszystko gra i koliduje. Ewentualnie, gdyby coś się wydarzyło, to beknąłby ewentualnie projektant i do tiurmy zesłany. Natomiast Prezes, Członek Zarządu, Dyrektor Techniczny, Rzeczoznawca oraz reszta bydła odpowiedzialnego mniejszego płazu skazani byli, ale kary nie odbyli (hala targowa w Katowicach, jak, kto ciekawy, a i oburzony z lekka na pomówienia i insynuacje). Tak to się dzieje w państwie duńskim.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu
Reply to  Tadeusz

Bardzo dużo emocji w Twoim komentarzu Tadeuszu.. Polecam Ci konsultacje w poradni zdrowia psychicznego w Bielskiej Olszówce. Życie z takim ładunkiem emocjonalnym nie jest na pewno nie jest łatwe.

Tadeusz
Tadeusz
1 rok temu
Reply to  Hermenegilda

Hermenegildo zacny, a zaniepokojony, na nic twe obawy i porady. Zawsze staram się przekazać bardzo dużo emocji, żeby zaspokoić takie tuzy intelektu, jak ty, a i nawet więcej. Jeśli ty to ty, to przyznaję, że poradnia może być remedium. Poddanie się leczeniu „emocjonalnym nie jest na pewno nie jest łatwe”.
.