Bielsko-Biała Na sygnale

Zalane podziemne przejście. Długi czas wypompowania wody – (zdjęcia)

Dwa zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zalania wodą przejścia podziemnego w rejonie ul. Morskie Oko w Bielsku-Białej.

Oficer dyżurny MSK otrzymał zgłoszenie o godz. 14.20. Po dojeździe na miejsce okazało się, że poziom wody ma ponad metr, działania strażaków w tym miejscu szacowane są na co najmniej dwie godziny.

Dużo wody uzbierało się w rejonie wiaduktu nad ul. PCK w Bielsku-Białej, na skrzyżowaniu ul. Karpackiej z ul. Partyzantów, tam straż wypychała z wody samochód. Strażacy udrażniali również studzienki kanalizacyjne przy ul. Orkana. Przy ul. Partyzantów i Pl. Żwirki i Wigury strażacy pomogli wybrać wodę z podtopionych piwnic. Działania prowadzono również przy ul. Podwale, ul. Michałowicza i ul. Browarna. Tym razem deszcz szybko przestał padać, woda z zalanych ulic równie szybko zniknęła.

 

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gość
gość
2 lat temu

To już kolejny raz kiedy to przejście tunelem zostało zalane. I to na dodatek po generalnym remoncie, nowe gładzie, malowanie, światła na całej długości i monitoring. Chyba drogo wyszło !!!! Tylko o studzienkach kanalizacyjnych nikt nie pomyślał. Ktoś robotę zlecił , ktoś odebrał, ktoś wziął kasę i???? Mamy efekty.

Jan
Jan
2 lat temu

Jaka straż takie niby pompy aby był wyjazd zaliczony a ile to trwa to nieważne.

Edi.
Edi.
2 lat temu

A gdzie pompy wysokowydajne czy jednostki z rejony BB nie mają tyle paliwa i czasu pyrkowkami.