Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Zamiast koncertów – saneczki i park linowy

Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy planuje nie lada atrakcję na koniec wakacji. W ostatni weekend sierpnia (29-30) zorganizowane zostaną Dni Otwarte Dębowca.  W tym czasie za darmo będzie można skorzystać z wyciągu kanapowego, letniego toru saneczkowego oraz parku linowego (wszystko to zlokalizowane jest na stokach Dębowca).

W programie imprezy – informują organizatorzy – znajdą się również terenowa gra górska dla rodzin z dziećmi, ćwiczenia ruchowe dla dzieci oraz gimnastyka dla osób dorosłych i seniorów.

Wydarzenie jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego udzielonemu z funduszy przeznaczonych na  pobudzenie ruchu turystycznego.

 

Atrakcje dostępne będą od. 9.00 do 19.30. Przy czym, aby w tym czasie skorzystać za darmo  z parku linowego  trzeba wcześniej zapisać się telefoniczne. Zapisy będą przyjmowane od 17 sierpnia pod numerem 33 4454366  (przewidziane są trzy około dwugodzinne tury korzystania z parku, o 10.00, 13.00 i 16.00).

To dobra wiadomość dla bielszczan, po tym jak właśnie się okazało, iż imprezy plenerowej planowanej pod Dębowcem zaplanowane na zakończenie lata, na przedostatni weekend sierpnia  zostały odwołane z powodu epidemii koronawirusa. Przed bielską publicznością nie wstąpi więc w tym czasie ani zespól Wilki ani  Daria Zawiłow artyści wybrani przez samych mieszkańców w coroczny plebiscycie zorganizowanym przez  Bielskie Centrum Kultury.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gość
gość
2 lat temu

BRAWO LOT !!
BRAWO BIELSKO !!
Niech się dzieje !!