Bielsko-Biała Cieszyn Kultura i rozrywka Żywiec

Zaproś gwiazdę do Wisły!

Jeszcze do 12 listopada można wypełnić ankietę przygotowaną przez Wiślańskie Centrum Kultury. Oprócz pytań o miniony sezon, są też takie, w których można wskazać artystów, którzy w przyszłym roku powinni wystąpić w Wiśle.

Wiślańskie Centrum Kultury poprosiło mieszkańców i turystów o wypełnienie prostej ankiety, która ma pomóc w tworzeniu programu kulturalnego na kolejny sezon letni. Wypełnienie ankiety nie zajmuje dużo czasu, a dzięki niej pracownicy WCK będą wiedzieli, czym powinni kierować się podczas prac nad kalendarzem imprez na 2020 rok. W ankiecie swój głos oddało już niemal 300 osób, ale ciągle jest ona dostępna pod linkiem: https://www.survio.com/survey/d/E4K6B2P6F7H9G5E9X

Co ważne, w ankiecie znajdują się także pytania o to, jakie gwiazdy powinny zostać zaproszone do Wisły w przyszłym roku. – Zbierzemy propozycje i wybierzemy te, które pojawiają się najczęściej. To mieszkańcy oraz turyści będą mogli wybrać gwiazdę jednego z przyszłorocznych wydarzeń – zapowiada Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Samantha 24 h Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Samantha 24 h
Gość
Samantha 24 h

Tylko Michael Jackson i Whitney Houston !!! Nikogo innego nie chcemy!!!