Na sygnale Oświęcim

Zarzuty dla chuligana. Pociął opony w kilku pojazdach

Fot. Policja Oświęcim

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach przedstawili zarzuty uszkodzenia mienia 42-letniemu mieszkańcowi. Mężczyzna z pobudek chuligańskich dopuścił się uszkodzenia opon w pięciu samochodach znajdujących się na osiedlowym parkingu. Rozpoznał go jeden z kęckich strażników miejskich.

Początkiem listopada ubiegłego roku kilku mieszkańców Kęt złożyło zawiadomienia dotyczące uszkodzenia opon w ich samochodach. Pojazdy były zaparkowane na jednym z kęckich osiedli.
W ramach prowadzonej sprawy policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia. Analizowali wielogodzinne zapisy z kamer monitoringów, na których mógł utrwalić się wizerunek sprawcy.

W analizie monitoringu policjantów wsparli strażnicy miejscy z Kęt. Wspólne działania przyniosły zamierzony efekt. Jeden ze strażników miejskich na nagraniu z monitoringu rozpoznał mężczyznę mogącego mieć związek z uszkodzeniem opon w samochodach. Był to 42-letni mieszkaniec Kęt.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci postawili 42-latkowi pięć zarzutów uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do czynów. Tłumaczył, że w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu i nie pamięta powodu dla którego uszkodził pojazdy. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MO.
MO.
1 miesiąc temu

42 lata a zachowuje się jak szczeniak. W kraju mamy zbyt dużo takich niedorozwojów a za mało placówek psychiatrycznych.

Bartosz Grzywa
Bartosz Grzywa
1 miesiąc temu

To nie ja, ale mogę wam powiedzieć kto za dobrą opłatą

Oskar Janasik
Oskar Janasik
1 miesiąc temu
Reply to  Bartosz Grzywa

jp100% hwpd200%

PDW DLA MOJEGO TATY