Porady i inspiracje Bielsko-Biała Na czasie

Zasady skutecznego grania w zakłady bukmacherskie – jak rozpocząć bez dużego ryzyka

Główną zasadą gry w zakładach bukmacherskich jest tworzenie kuponów za określoną sumą. Obecnie bukmacherzy stacjonarni jak również Ci internetowi posiadają szeroką ofertę, praktycznie do każdej dyscypliny sportowej. Gra jest bardzo intuicyjna, wystarczy wejść na stronę/aplikację danego bukmachera, dodać do tego kwotę, którą chcemy zapłacić i zaczynamy – zabawę”.

Co najlepiej postawić?

Każdy ma swoje ulubione dyscypliny, powinniśmy wybrać maksymalnie 3-4 i na nich się skupić, nie zgadywać ślepo czegoś, o czym kompletnie nie mamy pojęcia. Spróbujmy zawierać zakłady na dyscyplinach, których się znamy. Dlatego warto skupić się również na ligach, w których się orientujemy.

Przykładem może być piłka nożna, stawiajmy zakłady w ligach, o których możemy poczytać, możemy prześledzić w internecie. Dobrym przykładem są ligi: hiszpańska, angielska, niemiecka, włoska, portugalska, francuska, holenderska, belgijska i polska. Są to ligi, które łatwo można śledzić w internecie lub telewizji. Na podstawie oglądania meczy możemy określić na co można postawić.

Oprócz rodzimych lig można skupić się europejskich pucharach do których drużyny przywiązują dużą wagę ze względu na ogromne zarobki na tym runku. Drużyną często wychodzą podwójnie zmotywowane do tych rozgrywek. Rozgrywki europejskie to dobrze znana wszystkim liga mistrzów, liga Europy oraz nowe rozgrywki: liga konfederacji.

Czy zakłady bukmacherskie to tylko piłka nożna?

Oczywiście, że NIE ! Ogromna liczba osób gra w zakłady bukmacherskie i jeszcze nigdy nie postawiła zakładu na piłkę nożną. Jakie dyscypliny są do obstawienia:

  • Koszykówka (łatwo dostępna w telewizji i internecie jest liga amerykańska NHL. Łatwo można również śledzić rozgrywki międzynarodowe oraz polską ligę).

  • Hokej na lodzie (NHL znają wszystkie, oprócz tego rozgrywki międzynarodowe + liga polska)

  • Tenis ziemny ( ATP i WTA to dwa najbardziej popularne turnieje)

  • Siatkówka (rozgrywki międzynarodowe, liga mistrzów i polska Plus liga)

Grając w zakładach bukmacherskich musimy jednak pamiętać, że najważniejsza jest chłodna głowa, żeby nie dać ponieść się emocjom. Bardzo dobrym przykładem jest stawienie na swoją ulubioną drużyny. Nie kierujmy się tutaj sercem czy po prostu lubieniem jakiejś drużyny, osoby.. To nam niestety nie pomoże, tutaj musimy kierować się tylko rozumem, statystykami i własnymi wnioskami.

Rozpoczynając zabawę nie zaczynajmy od dużych stawek, nawet mając szczęście początkującego i wygrywając 2,3 pierwsze zakłady. Zacznijmy od minimalnych stawek 5,10 zł i stosując różne kombinacje.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments