Na sygnale Sucha Beskidzka Wadowice

Zastępca komendanta złapany na podwójnym gazie

Fot. Wojciech Ciomborowski

Zmiany szykują się w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. Jak ustaliliśmy zastępca komendanta jednostki pożegna się z mundurem. Dziś rano brał udział w kolizji drogowej, będąc w stanie nietrzeźwości!

Barbara Szczerba z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej w Krakowie potwierdziła nam, że przed 8.00 w Gorzeniu Dolnym na drodze krajowej 28 doszło do zderzenia audi, fiata i volkswagena.  Okoliczności zdarzenia wciąż są ustalane.

Co najważniejsze, w stłuczce nikt nie ucierpiał. Wyszło za to na jaw, że kierujący audi był nietrzeźwy (nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że miał w wydychanym powietrzu 0,8 prom. alkoholu). Barbara Szczerba potwierdziła, że mężczyzna należy do kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej (z naszych ustaleń wynika, że jest to zstępca komendanta powiatowego) . Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji wszczęto procedurę zmierzającą do wydalenia funkcjonariusza ze służby.

79
Skomentuj

avatar
25 Komentarzy
54 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
78 Komentarzy
MarekTomGrażynaMarekSai Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grażyna
Gość
Grażyna

Panie Marku, zgłosiłbym to do lokalnych medii, pokazałoby tą patologię w jednostkach policji,gdzie obywatel wykazując to sam jest nękany i karany jak pana przykład pokazuje . Tam na górze, w ministerstwie tego resortu niech się w końcu przyjrzy dokładnie swoim poddanym na szczeblach powiatowych i mniejszych,tam jest istna patologia, państwo w państwie . Jak to mówią, sprawiedliwość i przeznaczenie istnieje,a zło wyrządzane wraca z dwukrotną siłą. Pozdrawiam

Marek
Gość
Marek

Jakiś rok temu zlecilem suskiej Policji kontrole trzezwosci urzędników w suskim starostwie.Po kontroli suska Policja wniosła Sprawę do Sądu o ukaranie mnie za “Nieuzasadnine wezwanie policji”Sąd nałożył na mnie karę finansową, Komornik zablokował mi konto,Starosta odgrazal się założeniem Sprawy z “powództwa cywilnego ” za naruszenie “dóbr osobistych “….teraz się zastanawiam z kim się lubił “napić ” Zastępca ” bo chyba nie z menelami pod sklepem…:)

Tom
Gość
Tom

Ty to se możesz spuścić wodę w kiblu ,a nie zlecać zadań dla Policji.

Marek
Gość
Marek

Ooo…Tom ty chyba z ….Resortu. Milo patrzec jak sami sobie w kolanka strzelacie 😉

Eee
Gość
Eee

dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow i pelnienia funckji publicznych, i to migiem krwa!

Czarny
Gość
Czarny

Zgadza się pod wpływem jak był to nie żadne tłumaczenie czy jest sprawcą czy uczestnikiem kolizji. Zwolnienie dyscyplinarne i tyle. On ma dawać przykład… Porażka Polskiej Policji

Seba
Gość
Seba

Znam. Byłego policjanta który spowodował stluczke. Był pijany. 😉 Odszedł sam na wczesniejsza emeryturę izyje jak gość. Układy ukladziki.W tym przypadku musiał ktoś z poza Branży go wyczuć i niestety źle skończy. Taka rzeczywistość. Ale nie dajmy się zwariować człowiek jak każdy inny popełnia się błędy.

Eee
Gość
Eee

Wstydz sie swojej bezczelnosci. To nie zwykly człowiek!! Policjant na podwojnym gazie, to jak ksiadz pedofil!!!!

Robert
Gość
Robert

Prawdopodobnie to Audi miał na gaz, bo niby skąd “podwójny gaz”?

Borys
Gość
Borys

Nalezy rozpoznać sprawę zgodnie z prawem i stanem faktycznym, bo moze nie był sprawcą kolizji, a tylko uczestniczył w zdarzeniu. Wtedy to inna sprawa, a nie jak wielu chciałoby odrazu na szafot bo policjant, ksiadz a może razem biesiadowali, bo to obecnie jest krokiem we właściwą stronę

Szymon
Gość
Szymon

To czy jest sprawcą czy nie nie zmienia faktu że prowadził po alkoholu, a jako funkcjonariusz publiczny na tak wysokim stanowisku powinien wiedzieć jakie mogą być tego skutki.

maurycy
Gość
maurycy

Prowadzenie pod wpływem równoważy bycie potencjalnym zabójcą.

Eee
Gość
Eee

Nie rozmydlaj sprawy, spowodowal wypadek czy tylko bral udzial jechal pijany! ” Ty głupi czy z policji jestes?

maurycy
Gość
maurycy

Być może na jedno wychodzi.

Sai
Gość
Sai

Gratuluję hipokryzji…. Wybór zawodu zaufania publicznego a takim jest zawód policjanta zobowiązuje i wybór tego zawodu to konsekwencje w zyciu prywatnym, takie jak zawsze beda mnie pokazywac jako przykład, zawsze będą porównywac z innymi, odpowiedzialność cokolwiek zrobie bedzie większa. …. to nie tylko machanie legitymacja i udawanie kowboja. …. to służba czasem kosztem własnej swobody i koniecznych ograniczeń.

SpL
Gość
SpL

Teraz niech sprawdzą. Resztę funkcjonariuszy najlepiej w Radziejowie. Bo to nie lepiej się dzieję i to raczej nie po Alkoholu 🤭

JURAND ze SPYCHOWA
Gość
JURAND ze SPYCHOWA

Czy przesłuchiwano go w łazience komendy …
jak Igora
A może ‘ zastrzelił się sam ” jak .. .
https://expressilustrowany.pl/przesluchiwany-zostal-zastrzelony-na-komendzie-policja-wyjasnia-okolicznosci-zdarzenia/ar/3835275

Surowsze kary dla gliniarzy łamiących prawo , skazywać jako ” uzbrojona szczególnie niebezpieczna grupa zbrojna o strukturze mafijnej ” , przepadek całego majątku w tym tego co przepisami na innych
wieloletnie więzienie w obozie pracy przymusowej
albo od razu KS

Lekarz psychiatra
Gość
Lekarz psychiatra

Wskazana konsultacja ze specjalistą. Chyba że masz po pięćdziesiątce i z natury jesteś pieniaczem niespełnionym życiowo.

Eee
Gość
Eee

Lekarz psychiatra, pracownik policji, prosty d***l. Lekarzu, lecz sie sam…

Sebo
Gość
Sebo

Co ty pieprzysz?
Może też jesteś na gazie

Andrzej
Gość
Andrzej

Dwa gazy dziwne

Petersen
Gość
Petersen

W każdej nacji były, są , i będą czarne owce – ksiądz, policjant , maszynista ,kierowca autobusu, tylko dziennikarze są sami abstynenci ,no bo jak tu pies psu nogę urwie.

Eee
Gość
Eee

Ta nacja wyciaga syf z ludzi!!! Zdelegalizowac mafijna postkomunistyczna policje i sekty religijne!

jerry
Gość
jerry

A to Podhale właśnie, bastion aktualnej władzy!

Robert
Gość
Robert

Policjant to inny człowiek? Taki sam jak Wy. Sami jeździcie na kacu, więc lepiej dajcie mu spokój. To jego osobista tragedia, bo stróż prawa powinien być przede wszystkim rozsądny. Policjant,piekarz,rolnik,prostytucja itd nie powinni jeździć po spożywanie alkoholu.

Dziwne?
Gość
Dziwne?

Blacharz pijak powinien być traktowany jak recydywa. Ciągle tylko kolizje i wypadki spowodowane przez pijanych policjonierów. Jak jest akcja, poranek trzeźwości, to nigdy, żadnego nie złapali…

Eee
Gość
Eee

Tragedia, bo jest glupi? Zalosny jestes a to ze jezdzisz na kacu i sie przyznajesz to twoje ip powinni wziasc i cie namierzyc bo bezczelny jestes w swojej otwartosci i odebrac prawko. Nauczysz sie, szczurolapie.

AlojzBB
Gość
AlojzBB

No i skończyło się rumakowanie, dmuchana kariera to i koniec z przytupem. Żałować go nie będą, teraz pewnie przełożeni narażą się na poświadczenie nieprawdy klepiąc raport o zwolnienie ze wsteczną datą. Po czwarte prawo do świadczenia emerytalnego ustaje w razie skazania funkcjonariusza, który ma ustalone prawo do emerytury prawomocnym wyrokiem sądu. Dzieje się tak ponieważ skazanie emeryta prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego, popełnione w związku z wykonywaniem czynności służbowych i w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, albo za przestępstwo udziału w zorganizowanej grupie lub związku przestępczym powoduje utratę prawa do… Czytaj więcej »

Karol
Gość
Karol

Dostanie emeryturę . Żeby została zabrana emerytura musi popełnić przestępstwo umyślne w związku z pełnieniem sluzby. Tutaj był po służbie 2 czasie prywatnych i NIE WYKONYWAL OBOWIĄZKÓW SLUZBOWYCH. zostanie więc wydalony ze służby ale odejdzie na emeryturę policyjna. On emeryturę już wyrobił. Czy Ty lub ktokolwiek inny mając wypracowana emeryturę w momencie popełnienia jakiegoś przestępstwa stracisz emeryture ? Nie . Tak samo jest z mundurowymi więc nie wiem skąd to oburzenie skoro zrobił coś głupiego po służbie w czasie wolnym. Kare już poniosl, został wydalony

maurycy
Gość
maurycy

Czy k.k. za tego rodzaju czyn przewiduje karę w postaci wydalenia ze służby??? Najpierw należy udowodnić winę, choć ta raczej nie powinna budzić wątpliwości, a kara dopiero nadejdzie. Zresztą żadne zawiasy, żadne pieniądze nie zrównoważą zwykłego wstydu, z którym będzie musiał żyć do końca, chyba że się przeprowadzi.

Eee
Gość
Eee

Wstyd go zje…. Ta…. Mial czelnosc pijany jeździć jako zastepca komendanta i ty mi chcesz wmowic ze ten czlowiek ma w sobie gram wstydu? Zalosnu jestes i/albo z policji…

maurycy
Gość
maurycy

Albo jedno i drugie.

Sai
Gość
Sai

Kolejna hipokryzja,…. tu nie chodzi o sposób rozwiązania umowy, sposobu przejscia na emeryturę,….. kazdy z komentarzy w tle sugeruje, że to “ostatnia” taka podróż pod wpływem przed zwolnieniem lub emeryturą. Pytanie czy ostatnia,…..

m.g
Gość
m.g

Pan Ziobro do akcji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

On
Gość
On

Jutro będzie na emeryturce to norma u nich nic mu nie zrobią pewnie mandat zapłaci tak się tam robi. Emerytura lub roczna pensja.

Rossi
Gość
Rossi

A co niby mieliby mu zrobić. Jak ma lata pracy to pójdzie na emeryture i tyle

Tadek
Gość
Tadek

Zgodnie z prawem a ty co na stosie bus palił

Italiano
Gość
Italiano

Mariano

51
Gość
51

Ale ty człowieku jesteś głupi. Pewnie mama do dzisiaj pobiera na ciebie 500+

Al Capone
Gość
Al Capone

Nie nie niebywałe policjant jechał pjany samochodem przecież to kryminał.

Adrzej
Gość
Adrzej

Tylko 0,8to należy się pochwała.Jak by miał 8 to wtedy można upomnieć. Odrazu zwalniać nieładnie

Cebosiak emeryt
Gość
Cebosiak emeryt

No i

Ja
Gość
Ja

A co ma piernik do wiatraka. To że wyleci za 178 KK nie znaczy, że emerytury nie dostanie. A to czy położył raport w piątek czy nie również nie ma żadnego znaczenia więc nie przeżywajcie. Są dwie przesłanki aby nie otrzymać emki od MSW. Ale wam nie powiem. Aaaaa W każdej branży się to zdarza więc nie wieszajcie psów na psach którzy rzetelnie szczekaja.

Bogumił
Gość
Bogumił

Dlaczego jesteś hamski?

Franek
Gość
Franek

A ty jak będziesz miał prawa emerytalne to jak będziesz miał kolizję po pijaku to odmówisz emerytury? Chyba że niepraujesz tylko na socjalu siedzisz ?🤣😃🤣🤣

Pawel
Gość
Pawel

Prawda
A ksiądz nie pije
A adwokat nie pije A prokurator nie pije
pije tylko się o tym mniej mowi

Wiśnia_na_torcie
Gość
Wiśnia_na_torcie

..pewnie i piją, ale odbiór społeczny osoby, która ma stać na straży prawa jest taki sam jak księdza co dzieci molestuje, czyli dwa razy bardziej wymowny….a kolejny szczegół to to, że był szefem od którego wymaga się pewnego rodzaju nieskazitelności i wzoru w zachowaniu. Amen

Abborygan
Gość
Abborygan

Piernik do wiatraka ma DUŻO bo bez wiatraka nie będzie piernika bo on musi zmielić zborze na mąkę z której są pierniki 🙂

Rom
Gość
Rom

Zboże- ortografia się klania

Agata
Gość
Agata

Abborygan, zboże zboże 🙂

Xyz
Gość
Xyz

Zgadza sie. Tak czy siak prawa nabyl… chyba, ze popelnil 2 rodzaje przestępstw… Panie AlojzBB nie do końca jest, że za wszystkie przestępstwa nie dostanie… bo w tej kopii Pana z “internetów” są przecinki oraz inne zwroty, które łączą, bądź też dzielą… i to są te przesłanki. Każdy człowiek kiedyś zbladzil. Ale każdy też jak widać jest równy wobec prawa. 😊

Sai
Gość
Sai

Nie ma podwójnych standardów. Nie powinno być. Gdyby nie było świadomego a często ostentacyjnego nadużywania “zalet” z wykonywania tej służby i nie było przyzwolenia przez tych policjantów, którzy wiedza po co poszli do Policji (oprócz przywilejów i kasy) nie byłoby takich zdarzeń.Dziadostwo będzie do czasu gdy bedziemy wierzyć i głosić tezy, że po służbie wolno krasć, łamac przepisy drogowe, bic żony lub meżow, ćpać … tak troszeczke dla towarzystwa.
…… to po co wstepują do Policji???? bo Tatus kazał? bo szybko pójdą na emeryturę i wtedy dopiero zaczną rozrabiać i balować????

Tolix
Gość
Tolix

Nie odejdzie w chwale dodatku na koniec nie podniosą i te 4500 nie wiem skąd no chyba że ma 30 lat służby

Wiśnia_na_torcie
Gość
Wiśnia_na_torcie

Faktycznie – ciekawe czy uda mu się zachachmęcić z tym, że złoży kilka dni temu raport o emeryturę.
Mama nadzieję że “góra” patrzy i nie pozwoli na takie machlojki.

Andrzej
Gość
Andrzej

Oczywiście ze mu się uda

Xyz
Gość
Xyz

Dokładnie. Za to przestępstwo nie traci uprawnień do zaopatrzenia… chyba, że coś się zmieniło…

Anty MO
Gość
Anty MO

Nosił wilk razy kilka ….

Kierowca
Gość
Kierowca

W Gorzeniu Dolnym na drodze nr 28?

Asterix
Gość
Asterix

Ciekawe czy dadzą mu emeryturę z naszych podatków

Cyrk zakewskich
Gość
Cyrk zakewskich

Tak, Pan słońce dostanie około 4,5k emki z twoich podatków.

Andrzej
Gość
Andrzej

Oczywiście ze dostanie znam bardzo dużo takich przypadków…oczywiście raport o odejście ze służby przecież złożył dzień przed jazda po pijaku jak zawsze i

Ewa
Gość
Ewa

Przypominam policjanci również płacą podatki

Marek
Gość
Marek

Placa podatek od podatku.

Inwazja UFO
Gość
Inwazja UFO

Kobieto jakie podatki ? chyba takie jak każdy z nas !pomijając ze ZUS im odpada to tyle w temacie

Pies
Gość
Pies

Nie ma sensu ci tlumaczyc co to sa podatki juz wiem na kogo glosowales i zaglosujesz w pazdzierniku

mark
Gość
mark

nie z naszych,z Ukrainy dostanie.

Pies
Gość
Pies

Asterix z jakich twoich podatkow jak ty ciagniesz tylko socjal

Raku
Gość
Raku

To miał 0,8 promila czy 0,4 dm/l w wydychanym powietrzu ?

Jacek
Gość
Jacek

0,4 czego?

Jacek
Gość
Jacek

Jakaś nowa jednostka… dm/l….. Czyli litr na litr😁

Robson
Gość
Robson

0,4 mg/l czyli 0,8 promila

Bogumił
Gość
Bogumił

Ot inteligent

Angela
Gość
Angela

W naszym kraju,piją wszyscy,od motorniczych,do księdza, skoro był komendantem policji to nie był najgorszy, nie powinien wsiąść za kierownicą to fakt,z drugiej strony może coś go do tego popchło, nie oceniajmy od tego są nad nim, którzy sprawiedliwie ocenią

Tytus
Gość
Tytus

Tytus

Tytus
Gość
Tytus

Tak czytam te bzdury co nie których i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Wiadomo że funkcjonariusz popełniający przestępstwo czy wykroczenie jest do dyspozycji swojego komendanta w tym przypadku wojewódzkiego i to od niego zależy jak to się potoczy. Pozdrawiam wszystkich i nie pieńcie się tak bo to nie zdrowe.

Eeeeee
Gość
Eeeeee

Co popchalo matke ze cie nie wyskrobala… Ja sie pytam….

Tom
Gość
Tom

Tak popchlo go! Jechał do pracy na dyżur niedzielny!