Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Zastosowanie regałów metalowych

Regały metalowe to funkcjonalne i praktyczne meble służące nie tylko do przechowywania różnych przedmiotów, ale też pozwalające utrzymać porządek w pomieszczeniu i pozwalające odpowiednio zaaranżować przestrzeń.

Regały metalowe znajdujące się w ofercie sklepu e-regaly.pl to także meble odporne na duże obciążenie, na uszkodzenia mechaniczne, to meble praktycznie niezniszczalne i łatwe w utrzymaniu czystości. Znajdują zastosowanie w wielu miejscach.

Regały magazynowe

Regały magazynowe to podstawowe wyposażenie każdego magazynu. Znajdują zastosowanie w hurtowniach, w sklepach, można je łączyć w długie zestawy tworzące systemy regałowe. Dzięki właściwie dobranym regałom magazynowym można w pełni wykorzystać potencjał każdego pomieszczenia, bezpiecznie składować towary, poprawić wydajność pracy w magazynie.

Regały biblioteczne

Regały biblioteczne zazwyczaj spotykamy w bibliotekach i czytelniach. Bardzo popularne są modele z przegródkami oraz ze wspornikami na książki i czasopisma. Regały na książki stanowią też wyposażenie sal lekcyjnych, archiwów, domowych gabinetów. Regały biblioteczne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie chcemy uporządkować książki, czasopisma, dokumenty.

Regały do warsztatu, garażu, piwnicy

Regały metalowe to idealne meble do warsztatu, garażu, piwnicy i spiżarni. Pozwalają uporządkować narzędzia, sprzęty i wszystkie inne przedmioty przechowywane w tych pomieszczeniach. Regały metalowe to najlepsze miejsce do przechowywania przetworów.

W mieszkaniach

Regały metalowe spotykamy też w naszych mieszkaniach. To idealne meble na różne ozdoby, pamiątki, bibeloty.

Doskonale uzupełniają charakter wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim. Ponieważ regały to meble otwarte, są bardzo wygodne. Wszystkie przedmioty przechowywane na regałach są widoczne, znajdują się w zasięgu ręki, z łatwością możemy sięgnąć po każdy przedmiot. Nie tracimy czasu na szukanie potrzebnej rzeczy. Regały metalowe świetnie sprawdzają się też w salonie, w gabinecie, w pokoju dziecięcym, w pokoju nastolatka.

Metalowe regały znajdują zastosowanie też w ogrodach, na tarasach i na balkonach. Meble metalowe są odporne na zbyt wysokie i zbyt niskie temperatury, na wilgoć, promienie UV, silny wiatr. Kwiaty doniczkowe ustawione na takich regałach sprawią, że taras czy balkon będzie prezentować się bardzo atrakcyjnie. Regał metalowy obrośnięty bluszczem czy winogronami stworzy cudowne miejsce w ogrodzie.

Ekosolar2_desktop
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments