Na sygnale Wadowice

Zatrzymali do kontroli, a tu narkotyki

Fot. Materiał prasowy

Na niezłego delikwenta wpadli dość przypadkowo policjanci przy okazji kontroli drogowej w Choczni, bo mieli pewne zastrzeżenia co do stanu technicznego jego samochodu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach mundurowi z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skodą.

Samochód miał uszkodzone boczne lusterko i nie posiadał oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Za kierownicą siedział 21-letni wadowiczanin. W trakcie kontroli osobistej znaleziono przy nim mefedron i marihuanę. Z uwagi na uzasadnione podejrzenie obecności środków odurzających w organizmie kierującego mężczyznę poddano badaniu. Wstępny wynik wykazał obecność amfetaminy i mefedronu. 21-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Po otrzymaniu wyniku badania laboratoryjnego krwi mogą mu zostać uzupełnione zarzuty o kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do trzech lat. Za popełnione wykroczenia drogowe został ukarany mandatami karnymi – podkreślają policjanci z Wadowic.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
War
War
11 miesięcy temu

To za uszkodzone boczne lusterko i brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej polska policja dokonuje rewizji osobistej? Bardzo ciekawe