Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Zatrzymali ośmiu poszukiwanych

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Policja

W ciągu trzech dni policjanci zatrzymali w Bielsku-Białej i w powiecie bielskim aż osiem osób poszukiwanych przez sąd lub prokuraturę.

Jak informuje bielska policja wieczorem w piątek, 27 maja, mundurowi zostali wezwani do kradzieży sklepowej na ulicę Legionów w Czechowicach-Dziedzicach.

27-letni mieszkaniec powiatu bielskiego został przez ochronę przyłapany na kradzieży alkoholu. Za wykroczenie ukarano go mandatem karnym. Ale to nie był koniec jego kłopotów, bo po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany przez sąd w celu doprowadzenia go do zakładu karnego, gdzie miał odbywać karę pozbawienia wolności – podkreślają bielscy policjanci.

W ten weekend na terenie Bielska-Białej służbę pełnili również mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. W czasie legitymowania osób, wobec których podejmowali czynności służbowe, wpadło aż trzech poszukiwanych. Rekordzistą był 27-letni mężczyzna, który unikał odbycia kary pół roku pozbawienia wolności. 27-latek został doprowadzony do zakładu karnego. Także na pół roku do więzienia trafił 42-latek, którego poszukiwał Sąd Rejonowy w Pszczynie. Ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyznę wytropili i zatrzymali wieczorem w piątek, 27 maja, dzielnicowi z bielskiej „jedynki”. 42-latek trafił do zakładu karnego.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments