Wydarzenia Sucha Beskidzka

Dramatyczne sceny! Zawracał w tunelu i jechał pod prąd! – WIDEO

Fot. GDDKiA

Totalnym szczytem głupoty „popisał” się jeden z kierowców, który w tunelu drogi ekspresowej S7 w Naprawie nagle zaczął zawracać i jechać pod prąd!

Kilka tygodni temu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała film, gdzie pokazano nieodpowiedzialne zachowania kierowców w tunelu w ciągu drogi ekspresowej S7 w Naprawie. Niektórzy zatrzymywali się w tunelu, aby potańczyć czy zrobić sobie selfie. Ale wczorajszy (11 stycznia) wyczyn kierowcy, tuż po 22.00, swoją głupotą przebił wszystko z kretesem!

Swoim zachowaniem „bohater” mógł doprowadzić do tragedii. Zawrócił w tunelu i jadąc pod prąd zjechał na pobliskim węźle! Nagranie potwierdza, że niestety wciąż zdarzają się osoby, dla których bezpieczeństwo i obowiązujące przepisy nie mają znaczenia. Ich poczynania rejestrują kamery systemu zarządzania tunelem, przekazujące sygnał na żywo do Centrum Zarządzania Tunelem (CZT), które pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Obraz z kamer zapisywany jest przez system monitoringu. Każde nietypowe zdarzenie wzbudza alarm systemu. Filmy oraz zdjęcia dokumentujące naruszenie prawa za każdym razem przekazujemy policji – podkreśla GDDKiA przy opisie zaprezentowanego filmiku.

 

Fot. GDDKiA

 

google_news
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pens
pens
1 rok temu

prawa nie trzeba przestrzegać, taki przekaz od rządu dostajemy codziennie

nie ma równych
nie ma równych
1 rok temu
Reply to  pens

nie trzeba ale z jednej strony

Jan
Jan
1 rok temu

Głupszy od Hermenegildy.

potrafi wytłumaczyć
potrafi wytłumaczyć
1 rok temu
Reply to  Jan

Nie, Hermenegilda powie, że mądrzejsza bo nie ma prawa jazdy.

Jan
Jan
1 rok temu

W Olszówce Panu odebrali?

nie mieli co odbierać
nie mieli co odbierać
1 rok temu
Reply to  Jan

na chodziki nie dają

śmiać się czy płakać
śmiać się czy płakać
1 rok temu

Ale włączył kierunkowskaz przy zawracaniu, jakieś resztki dyscypliny są. Kierowca ciężarówki musiał być nieźle zaskoczony kto tu jedzie prawidłowo, ciekawe czy bohater odwzajemnił światłami.