Smacznie, zdrowo i stylowo Bielsko-Biała

Zbadaj wzrok!

 Wielkie Badanie Wzroku rusza w Bielsku-Białej. Organizują je salony Vision Exress. 

Większość Polaków zapomina o tym, jak ważny jest dobry wzrok. Z ostatnich badań wynika, że 65% Polaków od ponad roku nie było u okulisty, mimo że jak wynika z kolejnych danych aż 26% źle ocenia stan swoich oczu. Ale do okulisty wybierają się dopiero wtedy, gdy zaczynają z tego powodu odczuwać jakieś dolegliwości, jak ból, pieczenie, zaczerwienie. A na takie dolegliwości skarży się ponad 70% pytanych! Niestety wtedy na profilaktykę jest już za późno.

Właśnie z tego powodu od 20 lutego w Bielsku-Białej trzy salony Vision Express zorganizują Wielkie Badanie Wzroku. Wzrok należy badać co najmniej raz w roku (oczywiście częściej osoby z cukrzycą czy nadciśnieniem tętniczym). W przypadku dzieci kontrola oczu może całkowicie wyeliminować wady, takie jak astygmatyzm. Z kolei u dorosłych po 40. roku życia, systematyczne badania mogą uchronić przed całkowitą ślepotą, która jest następstwem takich chorób jak jaskra czy zwyrodnienie plamki żółtej.

Wielkie Badanie Wzroku to ogólnopolska kampania organizowana przez Vision Express, która jest doskonałą okazją na wizytę u specjalisty i poddanie się kompleksowemu badaniu. Między 20 lutego a 31 marca każdy będzie miał okazję skorzystać z profesjonalnej pomocy eksperta. Więcej szczegółów oraz adresy salonów znaleźć można na www.WielkieBadanieWzroku.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

KB_eko_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments