Wydarzenia Cieszyn

Zbiórka zakończona sukcesem. Kino na Granicy uratowane!

W pierwszych dniach lipca nad Kinem na Granicy, które już od dwudziestu pięciu edycji zrzesza nie tylko miłośników kina polskiego, czeskiego i słowackiego, ale też jego największe gwiazdy, zebrały się czarne chmury, a organizatorzy zaapelowali do wszystkich jego przyjaciół i wiernych fanów o wsparcie finansowe.

Wczoraj wieczorem z sukcesem zakończono zbiórkę. Uzbierano deklarowaną kwotę, brakującą,  by rozliczyć minioną, jubileuszową edycję. Tą radosną informacją podzielili się organizatorzy rzeczonego przeglądu. Dobre wieści pojawiły się na wszystkich oficjalnych kanałach festiwalu w mediach społecznościowych. Jak udało się dowiedzieć, cel wsparły łącznie tysiąc czterysta osiemdziesiąt cztery osoby z Polski, Czech i Słowacji. Informację o tym, że flagowy festiwal filmowy, będący znakiem rozpoznawczym obu Cieszynów,  znalazł się w potrzebie, od momentu powstania zbiórki udostępniono ponad dwa tysiące razy.

Organizatorzy odetchnęli z ulgą i zapewnili, że rozpoczęły się już prace nad kolejną edycją. Wiadomo, że dwudziesta szósta odsłona rozpocznie się pierwszego maja, a jej ostatni dzień zaplanowano na piąty dzień tego samego miesiąca.

fot. mat. pras. Kino na Granicy

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments