Wydarzenia Bielsko-Biała

Zdecyduj, na co wydać pieniądze

Fot. Marcin Płużek

Rusza nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok.

Wnioski na projekty ogólnomiejskie i osiedlowe można składać od 23 kwietnia do 23 maja. Formularze w wersji papierowej wraz z wymaganymi załącznikami są dostępne w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej: w Biurze Rady Miejskiej przy pl. Ratuszowym 1, pok. 44 i pok. 55 (Punkt Konsultacyjny w pok. 55 czynny w poniedziałki w godzinach od 9.00 do 11.00 oraz środy od 12.00 do 14.00), w Punkcie Konsultacyjnym w Centrum Organizacji Pozarządowych przy pl. Opatrzności Bożej 18 (punkt jest czynny we wtorki w godzinach od 8.00 do 10.00 oraz czwartki od 16.00 do 19.00), w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego przy pl. Ratuszowym 6

Natomiast formularz w wersji elektronicznej wraz z załącznikami i stosownymi oświadczeniami jest dostępny na stronie internetowej obywatelskibb.pl – do pobrania i samodzielnego wydrukowania.

Projekt ogólnomiejski może zgłosić mieszkaniec Bielska-Białej, a projekt osiedlowy mieszkaniec danego Osiedla, którego projekt dotyczy.
Wypełniony formularz należy złożyć bezpośrednio w Biurze Rady Miejskiej, pl. Ratuszowy 1, pok. 48 lub w Biurze Obsługi Interesantów w Urzędzie Miejskim, pl. Ratuszowy 6; listownie na adres: Urząd Miejski, 43-300 Bielsko-Biała, pl. Ratuszowy 1, z adnotacją na kopercie „Budżet Obywatelski”; lub elektronicznie na adres email: projekty@obywatelskibb.pl.

Urzędnicy przypominają, że formularz projektu zgłoszony elektronicznie musi stanowić skan oryginałów dokumentów, w tym zawierać wszystkie wymagane załączniki. Należy zwrócić uwagę na to, aby wszystkie wymagane pola zostały wypełnione, a sam formularz zgłoszenia projektu został podpisany przez autora projektu. Ponadto projekt ogólnomiejski musi uzyskać poparcie co najmniej 30 mieszkańców podpisanych na liście poparcie dla tego typu projektu. Dla projektu osiedlowego nie jest wymagana lista poparcia.Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą do północy 23 maja 2019 roku.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments