Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Zderzenie dwóch ciężarówek w Czechowicach-Dziedzicach. Ogromne utrudnienia w ruchu

Dziś przed godziną 8 na DK1 w Czechowicach-Dziedzicach w kierunku Katowic. Prawy pas jest zablokowany, na miejscu pracują służby.

 

Dziś w godzinach porannych doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych w Czechowicach-Dziedzicach. Zdarzenie drogowe miało miejsce na wysokości Lontex, przed ul. Ligocką. Prawy pas w kierunku Katowic jest zablokowany. Wygląda na to, że utrudnienia potrwają dłuższy czas.

 

Aktualizacja 10:30:

Jak dowiedziała się beskidzka24.pl, w wyniku kolizji poszkodowana została jedna osoba – kierowca jednego z ciągników siodłowych, który został zakleszczony w kabinie. Strażacy uwolnili go za pomocą rozcięcia szyby i przekazali ratownikom medycznym. Obaj kierowcy byli trzeźwi, do zdarzenia doszło poprzez najechanie na tył pojazdu poprzedzającego. Droga powinna być już przejezdna.

 

google_news
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
1 rok temu

Ucz się ucz bo zostaniesz tirowcem tak mówiła nauczycielka mojemu synowi.

Beza
Beza
1 rok temu

Tirowcy to zakompleksione buraki. Czego sie mozna spodziewać po chłopach po podstawówce!!!

Kora
Kora
1 rok temu

No cóz tirowiec to nie wykształcenieani zawód. Mozna być bucem bez żadnej szkoły wystarczy znać znaki i miec prawo jazdy. Jeździć nauczyć się potrafi KAZDY NAWET NAJWIEKSZY IDIOTA i tuman!

Roman
Roman
1 rok temu

Jazda na zderzak tępaków z tirów to są mordercy na drogach brać się za nich kilka razy w tygodniu jadę do Katowic z BB i widzę tych idiotów jeden za drugim i pełny gaz kiedyś za nimi jechałem od Tychów do Piasku i cały czas 100 -110 co wiem to im nie wolno przekraczać takiej szybkości ,w Niemczech i nie tylko są kamery co wykrywają odległość i szybkość montować u nas i min kara 10 000 zł.