Wydarzenia Cieszyn Kultura i rozrywka

Akustyczna odsłona koncertu Muńka już w sobotę

Miejscami panuje już świąteczna atmosfera, ale w Teatrze im. Adama Mickiewicza sezon koncertowy w pełni. Już w sobotę o godz. 18:00 na scenie pojawi się Muniek Staszczyk. Tego wieczoru nie zabraknie jego największych hitów, ale też jego nowszych utworów.

Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu lidera formacji T. Love. W koncertach towarzyszą Muńkowi: Cezariusz Kosman  oraz Janek “Jahlove” Pęczak, grający na gitarach akustycznych.

Wyruszyli w trasę jesienią 2018. Początkowo, projekt ten miał być tylko chwilową odskocznią od głośnego, rockowego grania. Muniek chciał pograć z mniejszym aparatem wykonawczym, w nieco mniejszych, kameralnych salach. Ogromny sukces tego początkowo skromnego przedsięwzięcia spowodował jednak, że 05 marca 2021 odbyła się premiera płyty live. To album dokumentujący ponad 60 koncertów, podczas których zespół objechał całą Polskę występując zarówno w małych klubowych salach, w teatrach, na Stadionie Narodowym oraz na scenach krajowych letnich festiwali.

Program koncertów jest wypadkową różnych projektów artystycznych Muńka, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych wokalisty, zawiera też przeboje z najnowszej solowej płyty Artysty „Syn miasta”.

fot. plakat koncertu

Serdecznie zapraszamy.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments