Bielsko-Biała Na sygnale

Zderzenie motocyklisty z samochodem. Sprawca zawracał na podwójnej ciągłej – foto

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym na ul. Katowickiej w Bielsku-Białej. Kierowca osobówki zignorował podwójną linię ciągłą i wykonywał manewr zawracania.

Do zdarzenia doszło około godz. 5.30 na wysokości strażnicy OSP Komorowice Śląskie. Kierujący samochodem osobowym marki honda, wyjeżdżając z zatoki autobusowej, postanowił zawrócić. Mężczyzna nie zauważył motocyklisty, który poruszał się ul. Katowicką w kierunku Czechowic-Dziedzic, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów.

W tym zdarzeniu ucierpiały tylko pojazdy, motocyklista nie doznał poważnych obrażeń ciała. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym i sześcioma punktami.

KB_lody
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zuza
Zuza
11 dni temu

wracanie na podwójnej ciągłej? To sie w głowie nie mieści. powinien otrzymać większą karę, bo to był manewr zagrażajacy życiu innych użytkowników i wykonany z premedytacją- zawracam, mam w ….. innych.

Bal z Bubą
Bal z Bubą
7 dni temu
Reply to  Zuza

Taki masz kodeks: punkty i mandat, dlaczego chcesz tu wprowadzić białoruś? Teraz motocyklista moze goscia sądzić z powództwa o odszkodowanie. Tutto