Bielsko-Biała Na sygnale

Zderzenie osobówki z autobusem. Kierowca nieprzytomny – ZDJĘCIA

Około godz. 18.04 na ul. Bielskiej w Pisarzowicach doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Wskutek zdarzenia kierowca osobówki wypadł z auta. Nieprzytomnego mężczyznę, w ciężkim stanie, odwieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania z ul. Fiołkową. 49-latek, kierujący samochodem osobowym marki skoda, jadąc ul. Bielską w kierunku centrum Pisarzowic, na łuku drogi zjechał poza oś jezdni, w wyniku czego doszło do zderzenia z autobusem PKS, który poruszał się w kierunku centrum Hałcnowa.

– Kierowca osobówki wypadł z auta na jezdnię – powiedział nam kierowca autobusu. Jak dowiedział się nasz portal, w autobusie podróżowały dwie osoby, nic im się nie stało.

Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego, do pomiarów użyto tachimetru. Kierujący autobusem był trzeźwy, natomiast od poszkodowanego kierowcy osobówki zostanie pobrana krew do analizy.

W akcji uczestniczyło łącznie pięć zastępów straży pożarnej z JRG1, OSP Pisarzowice, OSP Hałcnów, dwa zespoły ratownictwa medycznego i policja. W czasie pracy służb odcinek ul. Bielskiej był zablokowany dla ruchu, utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

google_news
Born2be - pod artykułami
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments