Bielsko-Biała Na sygnale

Na przejście dla pieszych wjechała hulajnogą. Na czerwonym świetle! | ZDJĘCIA

Zespół ratownictwa medycznego i drogówkę wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia kobiety, która kierowała hulajnogą elektryczną, z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło o godz. 18.00 w rejonie skrzyżowania ul. PCK z ul. Żywiecką.

20-letnia obywatelka Francji, poruszając się hulajnogą elektryczną sieci, która umożliwia wypożyczenie takiego sprzętu, wjechała na przejście dla pieszych na czerwonym świetle i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki peugeot, który skręcał w prawo, z ul. Żywieckiej na ul. PCK.

Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy 20-latce, kobieta doznała niegroźnego urazu ręki. Policjanci ruchu drogowego sporządzili dokumentację, sprawczynię zdarzenia ukarano mandatem karnym.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamila
Kamila
4 miesięcy temu

Większości pieszych którzy nagle wchodzą na przejście, wydaje się że są nieśmiertelni, mają prawo….. Tylko myślenie nie boli a nogi kręgosłupy już tak, jaki kraj takie prawo, kierowca to potencjalny morderca, przestępca, ,,,,. Jeszcze pijak i złodziej bo jak mawiał klasyk każdy złodziej to pijak…..

Abo
Abo
4 miesięcy temu

Na hulajnodze wszystko wolno. Jeździć po chodnikach, po przejsciach dla pieszych. Przepisów nie muszą znać bo są wolni i niezależni bo hulajnoga to kolejna ucieczka od odpowiedzialnosci. Kim jesteś.. Bobasem z basem. A jak w kogos uderzą to mogą zabić.

666
666
4 miesięcy temu

to bardzo interesujące . nad wyraz interesujące . mandat chociaż dostała , trzeźwa była , a może naćpana ? nic konkretnego nie piszecie

Emil
Emil
4 miesięcy temu

Dla tych z zachodniej europy przejścia dla pieszych (nie tylko w pl)są jednymi z najgroźniejszych miejsc. Ot siła przyzwyczajenia.

Polo
Polo
4 miesięcy temu
Reply to  Emil

Bardziej wschód jest tępy.