Cieszyn Kultura i rozrywka

Zespół „Śląsk” zatańczy w Wiśle. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fot. Okiem Fotoreportera / Facebook

Już w najbliższy piątek, 4 czerwca, na deskach amfiteatru w Wiśle wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”. Widowisko odbędzie się w ramach obchodów Roku Górali w województwie śląskim. Artyści zaprezentują się w swoim sztandarowym widowisku „A to Polska właśnie”.

– Zespół „Śląsk” jest od zawsze mocno związany z Wisłą. To tutaj mieszkał jego założyciel i dyrektor artystyczny Stanisław Hadyna. Tu spoczął na cmentarzu, a jego imię nosi nasz amfiteatr. Dlatego każdorazowo z olbrzymią radością gościmy członków zespołu w naszym mieście – cieszy się burmistrz Tomasz Bujok, włodarz perły Beskidów.

Fot. Okiem Fotoreportera / Facebook

– Mimo, że wstęp na koncert jest darmowy, aktualnie obowiązujący reżim sanitarny powoduje, że na teren amfiteatru będziemy mogli wpuścić 50 procent widowni. Warto więc przyjść wcześniej – zachęca Katarzyna Czyż-Kaźmierczak z Wiślańskiego Centrum Kultury. Koncert rozpocznie się o 18.00.

Fot. Okiem Fotoreportera / Facebook

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
spiwok
spiwok
7 miesięcy temu

No w chwili obecnej jest bardzo dobry,płynny,bez korków i komplikacji dojazd do Wisły więc hurrraaaaa na Wisłę,czym więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!