Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Zaginęła 47-letnia oświęcimianka (Aktualizacja)

Fot. Wojciech Ciomborowski

Oświęcimscy policjanci poszukują zaginionej 47-letniej mieszkanki tego miasta – Katarzyny Leszczyńskiej. Kobieta wyszła z domu w poniedziałek i ślad po niej zaginął.

Poszukiwana jest mieszkanką osiedla Błonie. Ostatni raz była widziana w poniedziałek około 13.00. Potem wyszła z domu i już do niego nie wróciła. Nie kontaktowała się także z rodziną.

Zaginiona ma około 160 cm wzrostu, proste blond włosy sięgające do ramion, okrągłą twarz i niebieskie oczy. Ubrana była w szarą kurtkę sięgającą do kolan,  czarne legginsy i buty sportowe,

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat  miejsca pobytu Katarzyny Leszczyńskiej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu (tel. 33 847-52-80) lub najbliższą jednostką policji (tel. 997).

Aktualizacja:

Niestety, prowadzone przez kilka dni poszukiwania nie miały szczęśliwego finału. Dziś (13 lutego) w godzinach popołudniowych oświęcimska Policja została powiadomiona przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji  w Tychach o odnalezieniu  zwłok kobiety. Okazało się, że jest to ciało 47-letniej oświęcimianki.

Lekarz  wstępnie wykluczył udział osób trzecich. Jednak prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
****
****
4 lat temu

Odnaleziono ciało kobiety

Pedagog
Pedagog
4 lat temu

To jak w końcu “”zginęła””czy “””zaginęła””