Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec

Zgłoszenia tylko do północy

Fot. FB Przemek Koperski – samorządowiec

Jeszcze tylko kilka godzin pozostało komitetom wyborczym na dokonanie zgłoszenia listy kandydatów na posłów oraz kandydatów na senatorów.

W okręgu 27 obejmującym swym zasięgiem między innymi powiaty bielski, cieszyński,  żywiecki oraz miasto Bielsko-Biała zarejestrowano do tej pory trzy listy kandydatów na posłów. Swoje listy zarejestrowały Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni, Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość oraz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Wczoraj dołączył do nich Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, który w siedzibie delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Bielsku-Białej złożył wymaganą prawem liczbę 5 tysięcy podpisów i czeka już tylko na oficjalne potwierdzenie rejestracji.

Kandydatów na senatorów zarówno w okręgu 78 obejmującym powiat bielski, pszczyński i miasto Bielsko-Biała oraz w okręgu 79 mający w swym zasięgu powiat cieszyński i żywiecki zgłosiły tylko komitety Koalicji Obywatelskiej oraz Prawo i Sprawiedliwości, ale na tym na pewno się nie skończy.

Kompletne oficjalne listy kandydatów na posłów oraz senatorów powinniśmy poznać, kiedy tylko  właściwe okręgowe komisje wyborcze zweryfikują i potwierdzą rejestrację.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tymon
Tymon
2 lat temu

Koperski, proszę, ręce mi opadają jak znowu cię widzę jako kandydata. Życie cię nic nie nauczyło? Ludzie cię nie chcą i to nie dla tego że jesteś z Lewicy, ale dlatego, że całe życie idziesz po linii partyjnej. Jak koszmar przypominasz mi bohatera filmu “Pogoda na jutro” granego przez młodego Sthura. Nie znam nikogo z moich znajomych, kto na twój temat powiedział by coś przyzwoitego. Na głosy nie licz, dobranoc i papa.

jon
jon
2 lat temu

W latach rządów SLD i PSL w Polsce było największe dziadostwo : bezrobocie, nędza itd itp. Czy chcemy powrotu do tego ? Chyba nie. Oni nie umieją zarządzać niczym.

wp@wp.pl
2 lat temu

Panom bardzo współczuje…straszna pasja…