Wydarzenia Bielsko-Biała

Zgarnij zaproszenie na koncert – „Trasa X” Natalii Nykiel w Bielskim Centrum Kultury

Natalia Nykiel. Fot. Paweł Zanio

„Koncert X” to spektakularne, choć także nieco intymne spotkanie Natalii Nykiel z odbiorcami jej twórczości, którzy towarzyszyli jej przez ostatnią dekadę.

Koncert Natalii Nykiel odbędzie się w piątek, 23 lutego, o 19.00 w Bielskim Centrum Kultury.

Jedna z najbardziej zjawiskowych i nieprzewidywalnych artystek polskiej muzyki tym wyjątkowym recitalem rozpoczyna świętowanie dziesięciolecia scenicznej obecności. W dniu swoich osiemnastych urodzin Natalia Nykiel zaśpiewała „Trouble” na scenie „The Voice of Poland”, rozpoczynając tym samym jedną z najbardziej zaskakujących i nieoczywistych karier. „Koncert X” będzie podsumowaniem twórczości dziewczyny okrzykniętej przed laty księżniczką electropopu. Będzie powrotem do korzeni, manifestem niezależności tu i teraz oraz spojrzeniem w przyszłość.

„Koncert X” to największe hity artystki, zaskakujące aranżacje, ale także utwory, które będą zupełną niespodzianką, a które otwierają nowy rozdział w karierze Natalii. Przed nami muzyczna podróż od „Lupus electro”, „Discordii”, „Origo”, aż po ostatni album „Regnum”.

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Co trzeba zrobić, by je zdobyć?

KONKURS

Napisz w dwóch zdaniach za co lubisz Bielskie Centrum Kultury i wyślij na adres [email protected] w tytule Konkurs Nykiel.

W treści wiadomości oprócz odpowiedzi na pytanie zawrzyj: Imię, Nazwisko i numer telefonu.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments