Wydarzenia Cieszyn

Zmiany w organizacji Święta Trzech Braci w Cieszynie. Koncerty w piątek i sobotę jednak bezpłatne!

Fot. Natalia Tokarska

Nastąpiła istotna zmiana, jeśli chodzi o organizację tegorocznego Święta Trzech Braci w Cieszynie, które zaplanowane jest na dni 24-26 czerwca. Chodzi konkretnie o koncerty w piątek i sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków, które miały być biletowane, ale organizatorzy właśnie podjęli decyzję o tym, iż będą one jednak bezpłatne.

– Wsłuchując się w głosy mieszkańców, podjąłem decyzję, że odbywające się w piątek i sobotę, 24 i 25 czerwca, w ramach Święta Trzech Braci, koncerty, będą bezpłatne. Układając na nowo budżet tego wydarzenia, oszczędności będziemy szukać w zaplanowanych jesienią projektach – wyjaśnia Adam Cieślar, dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury “Dom Narodowy” i dodaje, że z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w Hali Widowiskowo-Sportowej, wejściówki będą wydawane w chwili wchodzenia na teren lodowiska.

Osobom, które zakupiły bilety na koncerty odbywające się 24 i 25 czerwca, pieniądze zostaną zwrócone w ciągu najbliższych dni, a tym, którzy zakupili karnety, zostanie zwrócona połowa ich wartości.

– Osoby, które nabyły bilet, będą miały pierwszeństwo w odbiorze wejściówek. Natomiast cały czas można kupować bilety na występ zespołu „Kult”, zaplanowany 26 czerwca – precyzuje Adam Cieślar.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gti
Gti
2 lat temu

Pewnie było brak chętnych na bilety. Święto gdzieś na uboczu, a nie na rynku to będzie porażka.