Wydarzenia Wadowice

Znany Youtuber odwiedził Wadowice. Próbował „tanich kebabów” i papieskich kremówek WIDEO

Książulo, a właściwie Szymon Nyczke to Youtuber z milionowymi zasięgami. Podróżuje po Polsce i sprawdza ofertę lokalnych punktów gastronomicznych. Jego rekomendacje sprawiają, że w lokalach tych ustawiają się kolejki. Początkiem lutego odwiedził Wadowice, gdzie nagrał dwa filmy. Co z tego wynikło?

Książulo to słynny w ostatnim czasie youtuber, który stał się sławny poprzez kanał, na którym prezentuje recenzje kulinarne. Odwiedza zwykłe knajpy, fast-foody, pizzerie, burgerownie czy inne popularne wśród mieszkańców miejsca, gdzie można coś zjeść. Zdobył sporą sympatię wśród widzów, a jego dawno kanał przekroczył magiczną liczę miliona subskrypcji. Po jego odwiedzinach często upadające interesy przeżywają prawdziwe oblężenie.

Niedawno odwiedził Wadowice. Dwa nagrane w tym czasie filmy w ciągu kilku dni od premiery obejrzało prawie dwa miliony osób. W pierwszym z nich ocenia on wadowickie lokale z kebabami. – Z tego co widzę to tutaj jest dziewięć kebabów. Wychodzi na to, że Wadowice żyją kebabem. To nie jest duże miasto, a dziewięć kebabów to dużo – mówi. W czasie nagrania odwiedził cztery restauracje podające tego typu jedzenie i zwrócił uwagę na duży wybór produktów. Okazało się też, że Wadowice posiadają jedne z najtańszych „kebabowni” w Polsce.

Drugi film dotyczy recenzji papieskich kremówek, które tak naprawdę były powodem wizyty w Wadowicach. Bo gdzie zjeść najlepsze kremówki, jak nie w rodzinnym mieście papieża? Książulo zauważa, że na samym Rynku znajduje się kilkanaście punktów, gdzie te przysmaki można kupić. Jak wypada test? Sprawdźcie sami:

 

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DDD
DDD
3 miesięcy temu

Słowo youtuber piszemy zawsze z małej litery.

nie wiadomo
nie wiadomo
3 miesięcy temu
Reply to  DDD

Ale Książulo (chyba z dużej litery) może jest duży.

co kto woli
co kto woli
3 miesięcy temu

2-ch odwiedziło, mało ciekawe, konkurencji dla M. Gessler nie ma.