Bielsko-Biała Na sygnale

Znęcała się psychicznie i fizycznie nad swoim ojcem

Fot. KMP Bielsko-Biała

48-letnia mieszkanka powiatu bielskiego została zatrzymana przez policjantów z posterunku w Wilkowicach za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoim ojcem.

Jak informuje bielska policja mundurowi otrzymali wezwanie do interwencji w jednym z domów na terenie powiatu bielskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że 48-latka miała pobić swojego ojca. Na miejscu mundurowi ustalili, że pijana kobieta wszczęła awanturę, a podczas niej biła i kopała swojego ojca. Policjanci wezwali na miejsce karetkę, która zabrała schorowanego mężczyznę do szpitala, bo obrażenia, jakich doznał były dość poważne.

Pijana 48-latka została zatrzymana i doprowadzona do komisariatu w Szczyrku. Okazało się, że ma prawie 3 promile alkoholu. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, a sprawą zajęli się kryminalni ze szczyrkowskiego komisariatu. Ustalili, że od dłuższego czasu znęcała się ona psychicznie i fizycznie nad swoim ojcem. Pijana wywoływała awantury, podczas których dręczyła ojca i stosowała rękoczyny. Zastraszony mężczyzna nie wzywał pomocy. Policjanci doprowadzili 48-latkę do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty znęcania się nad swoim ojcem i uszkodzenia jego ciała. Za te przestępstwa grozi jej do 5 lat więzienia. Na wniosek śledczych bielski sąd aresztował ją tymczasowo na 3 miesiące.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gregorian
Gregorian
7 miesięcy temu

Krzywda na rodzicach zawsze wraca dla tego co to robi