Cieszyn Na sygnale

(AKTUALIZACJA) Znowu potrącenie na pasach. Tym razem Strumień. 34-latka zabrana do szpitala

Zdjęcie poglądowe. Fot. Polska Policja

Tego typu wypadków jest w ostatnich tygodniach naprawdę dużo.

Do dzisiejszego doszło w Strumieniu, około godz. 15.05.

– Na ul. 1 Maja kierujący fiatem punto 58-letni mężczyzna potrącił znajdująca się na przejściu dla pieszych 34- letnią kobietę. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Kierujący fiatem był trzeźwy – informuje oficer prasowy cieszyńskiej policji Krzysztof Pawlik.

* Rzecznik mundurowych, po kilku godzinach, przekazał nam informacje bliższe i nieco skorygowane, na temat tego wypadku.  Kierowca fiata miał 54-lata. 34-latka natomiast, po tym jak została potrącona, upadła na przeciwległy pas ruchu, gdzie została uderzona przez opla zafirę.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
roman
roman
1 miesiąc temu

Na idiotów co włażą na przejście bez upewnienia uważaj na rowery uważaj na motory uważaj na zwierzęta uważaj a każddy z nich ma kierowcę w D droga jest dla aut i tyle .

Olek
Olek
1 miesiąc temu

Czyli plan pisu działa więcej wypadków do statystyki w tych warunkach nie ma prawa kierowca wyhamować nawet przy 30 km/h jak barany włażą bo maja pierwszeństwo najgłupszy przepis od 50 lat.

Też kierowca.
Też kierowca.
1 miesiąc temu
Reply to  Olek

Jak od razu pieszy nie wejdzie na pasy , to nie ma szans na bezpieczne przejście przez jezdnię gdyż ciągnie się cała kolumna samochodów i nikt nie chce się zatrzymać. Sam jestem pieszym zresztą jak my wszyscy i wiemy jak to jest.

Kierowca zawodowy od 10 lat.
Kierowca zawodowy od 10 lat.
1 miesiąc temu

Dlatego wprowadzili aby pierwszeństwo mieli na przejściu aby wybili emerytów i ZUS miał kasę młody patrzy i myśli a starszy wali bez upewnienia bo mu nalali do głowy że ma pierwszeństwo ale nie powiedzieli że na cmentarzu,tak się im sekta jarka podlizuje

Magda
Magda
1 miesiąc temu

Ale to była 34-latka…a nie osoba starsza

Jan
Jan
1 miesiąc temu

Czy barany w sejmie nie widzą że jak dali baranom co włażą na pasy pod samochód jest wiele wypadków,w każdym kraju każdy kto wchodzi na przejście się upewnia czy go kierowca widzi i czy da rady wyhamować nawet przy 40 km musi parę metrów być hamowanie

pesymista
pesymista
1 miesiąc temu

Skutki tego, że ustawodawca usiłuje wyręczać ludzi w myśleniu zaczynają być opłakane.

Roman
Roman
1 miesiąc temu

Jakiś idiota w Warszawce zatwierdził przepis, a ludzie jak to ludzie mają pierwszeństwo na pasach i idą bez rozeznania.. Mamy 38%wzrost potrąceń na pasach od momentu wprowadzenia tych przepisów Tych z Warszawki na szafot a nie kierowców, bo giną ludzie a szoferów karzą więzieniem.

Zenon
Zenon
1 miesiąc temu

Powinno się ograniczyć ten bzdurny przepis. Pieszy z zamiarem wejścia na pasy powinien się zatrzymać przed nimi i unieść do góry rękę.Dopiero jak samochód się zatrzyma powinien wejsć na pasy, ale debili w ministerstwie u nas nie brakuje.

Basia
Basia
1 miesiąc temu

A może by tak dać tym pieszym jakiś warunek?
Może masz pierwszeństwo pod warunkiem, że masz kamizelkę odblaskową?
Łażą jak święte krowy, bo jakiś przygłup dał na to bezwzrunkowe przyzwolenie i tym sposobem wczoraj w Warszowicach pani dumnie o 5.00 rano miała pierwszeństwo ale co z tego skoro straciła życie. Nigdy nie wiesz kto siedzi za kierownicą. Może kierowca jest pijany? Albo rozmawia przez telefon? Albo kobieta odwróci się na sekundę bo dziecko w foteliku nagle zacznie wymiotować? Na nagrobku trzeba napisać ” Miała pierwszeństwo ale nie miała rozumu”

Dominik
Dominik
1 miesiąc temu

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

e_mil
e_mil
1 miesiąc temu

Ten kierowca Fiata jeszcze żyje,bo napisano o nim ,że miał 54 lata ?

Piesza jak i kierowca
Piesza jak i kierowca
1 miesiąc temu

Wiem że wprowadzili nowy przepis że pieszy ma pierwszeństwo . Ale to jest głupota bo ludzie teraz nie patrzą czy coś jedzie tylko idą na oślep . Też są takie sytuacje że ktoś stoi przy pasach i plotkuje kierowca się zatrzymuje a piesi nie przechodzą czy to czasem też może by było dobrze ukarać takim samym mandatem jak nieustapienie pieszenstwa .