Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec

ZUS szkoli bezpłatnie w Cieszynie, Żywcu i Bielsku-Białej

Fot. Z archiwum Pixabay.com

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował nową ofertę bezpłatnych szkoleń dla klientów ZUS z Podbeskidzia. Chętni mogą wziąć w nich udział zarówno w siedzibie bielskiego ZUS, jak w inspektoratach w Cieszynie i Żywcu. Pierwsze szkolenie, ważne dla dorabiających emerytów i rencistów, zaplanowano na 31 stycznia o 9.00.

Zasady rozliczania świadczeń w związku z osiąganiem przychodów, obowiązki płatnika składek i świadczeniobiorcy – to tytuł pierwszego szkolenia, które odbędzie się w ostatni dzień stycznia w oddziale ZUS w Bielsku-Białej. Kolejne na temat nowej wersji programu „Płatnik” odbędą się już w lutym. Przedsiębiorcy, właściciele małych firm, ale też pracownicy kadrowo-finansowi, mogą przyjść 24 lutego do inspektoratu w Cieszynie, 26 lutego – w Żywcu oraz 21 lutego – do bielskiego oddziału. Wszystkie spotkania rozpoczną się o 9.00.

Jeszcze w lutym, w tych samych placówkach, zaplanowano szkolenie z „Małego ZUS-u Plus”. W inspektoracie w Cieszynie odbędzie się 19 lutego, w Bielsku-Białej – 26 lutego, a w Żywcu – 28 lutego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, chęć udziału należy wcześniej zgłosić, pisząc na adres e-mailowy szkolenia_Bielsko-Biala@zus.pl W razie pytań można dzwonić na numer telefonu 33 825 30 23.

– Szkolenia organizowane przez bielskich ekspertów cieszą się dużym zainteresowaniem. Warto wziąć w nich udział, bo wiedza nabyta podczas spotkań z ekspertami pomaga w prawidłowym stosowaniu przepisów prawa i pozwala uniknąć błędów, które obciążają płatników i ubezpieczonych – mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

WSB_zas_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments