Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

ZUS zmienia godziny pracy. Od 2 listopada

ZUS w Bielsku-Białej. Fot. Z archiwum ZUS

W związku z sytuacją epidemiczną, od 2 listopada w placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zmieniają się godziny pracy. Placówki będą czynne w poniedziałki tak, jak w pozostałe dni tygodnia, czyli od 8.00 do 15.00.

Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie śląskim, zachęca mimo wszystko do załatwienia spraw w ZUS bez wychodzenia z domu i skorzystania z e-wizyt. Wystarczy do tego komputer czy telefon z dostępem do internetu. Nie trzeba mieć też profilu PUE ZUS. Więcej o e-wizytach pisaliśmy tutaj.

Z ZUS można się też kontaktować przez internet za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, jak również telefonicznie. Do dyspozycji klientów jest ogólnopolska infolinia pod numerem telefonu 22 560 16 00, dostępna w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00–18.00. Pod numerem telefony 22 11 22 111 jest natomiast specjalna infolinia do obsługi spraw związanych z Polskim Bonem Turystycznym.

Osoba, która chciałaby odwiedzić ZUS osobiście, ma możliwość umówienia się na takie spotkanie z ekspertem poprzez Platformę Usług Elektronicznych na konkretny dzień i wybraną przez siebie godzinę. Takie osobiste umawianie wizyt w ZUS jest możliwe dla osób posiadających profil PUE ZUS.

KB_groby
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments