Wydarzenia Żywiec

Żywiec: Jeden rozkład zmieniony na nowy – dwa nieaktualne dalej wiszą

Szklane gabloty z rozkładami przy zintegrowanym węźle przesiadkowym w Żywcu. Fot. Paweł Szczotka

Aż dwóch mięsięcy było potrzeba, aby przy zintegrowanym węźle przesiadkowym w Żywcu zmieniono rozkład jazdy pociągów na aktualny! Niestety zapomniano przy tym jeszcze o dwóch innych rozkładach.

W połowie grudnia zwróciliśmy uwagę, że w przeszklonych gablotach, przy zintegrowanym węźle przesiadkowym na ulicy Słonki w Żywcu, umieszczone są rozkłady jazdy autobusów i pociągów, ale nieaktualne. Po naszej informacji urzędnicy z Urzędu Miejskiego w Żywcu zapewnili nas, że rozkłady zostaną zmienione. Słowa dotrzymali, ale na zdjęcie starego rozkładu jazdy pociągów i powieszenie nowego potrzebowali aż dwóch miesięcy! Niestety przy tym nie zdjęli rozkładu z przyjazdami pociągów, który jest nieaktualny od 13 grudnia! Pozostawili również, na co zwróciliśmy im uwagę, nieaktualny rozkład z busami. Warto też podkreślić, że powieszony aktualny rozkład pociągów ważny będzie do 13 marca, bo potem wchodzi kolejna korekta.

Gablota z aktualnymi odjazdami pociągów ze stacji Żywiec. Fot. Paweł Szczotka

Gablota z nieaktualnymi przyjazdami pociągów do stacji Żywiec. Fot. Paweł Szczotka

Gablota z nieaktualnymi odjazdami busów z dworca autobusowego w Żywcu. Fot. Paweł Szczotka

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Logk
Logk
10 dni temu

Winny jest ten kto powiesił nowy rozkład. Za zlekceważenie i wprowadzając w błąd pasażerów , powinien zostać ukarany oraz skontrowana jego praca czy jeszcze gdzieś jakiegoś dziadostwa nie narobił.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 dni temu

W pandemii możliwe inaczej. Zapewne nieaktualne rozkłady pozostawiono aby pasażerowie mogli porównać jak było i jak jest.