Kultura i rozrywka Żywiec

Żywiec: Konkurs MCK “Śrubka” na “Najlepszy skecz rodzinny”

Fot. Klub Środowiskowy MCK “Śrubka” w Żywcu

Klub Środowiskowy Miejskiego Centrum Kultury „Śrubka” w Żywcu Sporyszu organizuje nietypowy konkurs na nagranie „Najlepszego skeczu rodzinnego”.

Jak informuje Natalia Jagosz, kierownik klubu „Śrubka”, w przeglądzie mogą wziąć udział soliści, duety i całe rodziny. Warunkiem udziału jest wysłanie do nagrania ze skeczem o dowolnej tematyce wraz z kartą zgłoszeniową. Maksymalny czas nagrania wynosi do 15 minut. Potem specjalna komisja oceni nagrania nie tylko pod względem doboru repertuaru, ale również biorąc pod uwagę dykcję, interpretację, technikę aktorską i wyrazy artystyczne. Nagrania ze skeczem należy wysłać najpóźniej do 26 czerwca na e-mail: 32@mck.zywiec.pl lub przesłać tradycyjną pocztą płytę DVD czy pendrive’a z wypełnioną kartą zgłoszeniową na adres: Klub Śrubka, ul. Grunwaldzka 13, 34-300 Żywiec. Trzy najlepsze skecze z każdej kategorii zostaną opublikowane na stronie www.mck.zywiec.pl oraz na stronie facebook żywieckiego MCK.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są pod linkiem – http://www.mck.zywiec.pl/konkurs-na-najlepszy-skecz-rodzinny,3185,akt.html

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments