Wydarzenia Żywiec

Żywiec: Nie żałowali sobie

Po wyborach to i czas na rządzenie. Radni miejscy z Żywca zdecydowali, aby podnieść swoje diety.

Od wielu miesięcy samorządowcy z Żywca mówią o zaciskaniu pasa. Burmistrz Antoni Szlagor wręcz bije na alarm, mówiąc o szukaniu pieniędzy z uwagi na drożejący prąd i coraz większe koszty odbioru śmieci. Mimo to radni miejscy akurat uchwalili sobie podwyżkę diet! Nieco wcześniej w głosowaniu zadecydowali o obniżce pensji dla burmistrza. W tym ostatnim przypadku musieli jednak to zrobić z uwagi na rozporządzenie Rady Ministrów z maja tego roku.

O szczegółach dotyczących podwyżki diet dla radnych miejskich w Żywcu przeczytać można w najnowszym numerze “Żywieckiej Kroniki Beskidzkiej”

E-wydanie tygodnika “Żywiecka Kronika Beskidzka” dostępne jest pod adresem: https://prasabeskidzka.pl/zywiecka-kronika-beskidzka-nr-48-z-29112018-p-214.html

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
5 lat temu

To chociaż podali. Do tej pory próżno szukać w necie informacji o nagrodzonych przez burmistrza nauczycielach z okazji dnia edukacji narodowej. Pewnie tajemnica urzędowa!!!!! Dziwny to kraj, gdzie swoje apanaże ustalają wybrani przez społeczeństwo. Już pokazali jaka jest ich hierarchia wartości – TERAZ K…A MY u koryta.

Franuś
Franuś
5 lat temu

Aby równowaga nie była zwichnięta w jednym miejscu obniżka (jeśli musieli) a w drugim podwyżka (jeśli mogli). “A kto bogatemu i u władzy zabroni”?

Tadeusz
Tadeusz
5 lat temu
Reply to  Franuś

Szkoda że przed wyborami żaden nie głosił od czego zacznie walczyć jako Radny.Teraz już wiemy.

ppp
ppp
5 lat temu

tak trzeba zacząć kampanie na nastepne wybory – a więc przekazywać jasno o wszystkich poczynaniach tego plepsu,