Smacznie, zdrowo i stylowo Żywiec

Żywiec: “Środa z profilaktyką”

W Starostwie Powiatowym w Żywcu odbędzie się akcja prozdrowotna – „Środa z profilaktyką”.

Jak informuje Dariusz Szatanik, rzecznik prasowy żywieckiego starostwa, rozpocznie się ona w środę (6 listopada) i potrwa od 10.00 do 14.00 w sali sesyjnej starostwa (budynek przy ulicy Krasińskiego 13).

W ramach tej akcji będzie można uzyskać informację na temat e-recepty, Internetowego Konta Pacjenta (IKP),profilaktycznych programów zdrowotnych, a także na temat portalu diety.nfz.gov.pl, potwierdzić Profil Zaufany, otrzymać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdza ubezpieczenie w krajach Unii Europejskiej. Ponadto będzie można skorzystać z konsultacji z dietetykiem, w tym pomiar wagi i analiza składu ciała, wykonać badanie słuchu, zasięgnąć informacji w zakresie szczepień zalecanych w okresie jesienno-zimowym, pozyskać materiały informacyjne z zakresu zdrowego żywienia, wziąć udział w prezentacji narkogogli i alkogogli – wymienia Dariusz Szatanik.

Organizatorami akcji są: Starostwo Powiatowe w Żywcu, Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Żywcu.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments