Mistrz wygrywa do zera

W sobotnie popołudnie hokeiści Oceláři Trzyniec podejmowali w WERK Arenie zespół Verva Litvínov. Ku uciesze licznie zgromadzonych kibiców, czerwono-biali pewnie pokonali swoich rywali 2:0.
Gospodarze szybko otworzyli wynik. Już w 2. minucie, grając w przewadze jednego zawodnika, pojedynek na “buliku” wygrał Petr Vrána, a krążek do siatki posłał Erik Hrňa, który huknął pod poprzeczkę nie do obrony. Przewaga kontrolującej spotkanie ekipy spod Jaworowego rosła z każdą minutą, jednak dopiero w 37. Petr Vrána po raz drugi znalazł sposób na świetnie broniącego bramkarza drużyny gości Davida Honzíka. Asystę przy tym golu zanotował Milan Doudera. Więcej trafień kibice już nie zobaczyli, gdyż swój dzień miał nie tylko wspomniany David Honzík, ale również golkiper mistrza Czech Patrik Bartošák, który do ostatniej syreny zachował czyste konto.