Na sygnale Żywiec

Żywiec: Złamała kwarantannę

Fot. Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

W miniony czwartek, 19 marca, policjanci z Żywca kontrolowali rodzinę objętą kwarantanną. Z trzech osób, które powinni zastać tylko jedna była na miejscu. Z mieszkania wyszła kobieta z dzieckiem.

Mundurowi o zaistniałym incydencie natychmiast powiadomili inspektorat sanitarny. W stosunku do kobiety śledczy prowadzą teraz czynności wyjaśniające dotyczące niedostosowania się do obowiązujących nakazów związanych z kwarantanną. Po wprowadzeniu stanu epidemii kara za łamanie zasad kwarantanny może wynieść nawet 30 tysięcy złotych. Policjanci nie ujawniają szczegółów związanych z ta sprawą.

– Do tej pory to jedyny przypadek złamania kwarantanny na Żywiecczyźnie – powiedziała nam Mirosława Piątek, rzeczniczka prasowa żywieckiej policji.

Po wprowadzeniu stanu epidemii kary za złamanie kwarantanny mogą sięgnąć nawet 30 tysięcy złotych.

15
Skomentuj

avatar
5 Komentarzy
10 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
15 Komentarzy
JazonjacekPiotrjacekRyszard Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

,,Drogi” Jacku, najpierw pomyśl, potem napisz. Proponuję sprawdzić znaczenie słowa kwarantanna i kiedy się ją stosuje. Obyś zrozumiał!

ds.
Gość
ds.

Za roznoszenie śmierci bez dyskusji karę musi zapłacić , inaczej tacy ludzie doprowadzą do samozagłady kraju.
Wiadomo że lekarzy i pielęgniarek brak i nikt nam już nie pomoże.

Kri_
Gość
Kri_

ale wybory w terminie.

Ewa
Gość
Ewa

Zapewne musiała wyjść z dzieckiem do sklepu. Brawo Jacek. Jakby kary nie podnieśli to by się to bardziej wszystko rozpełzło bo była i bedzie ładna pogoda i bombelki muszom dostać dawkę witaminy D zamiast siedzieć na doopach. Moi rodzice w sile wieku mieszkają w Żywcu, są obciążeni i dziękuję Bogu, że nie ma tam jeszcze tej zarazy i mam nadzieję że nie będzie. No chyba że wiecej się znajdzie takich madek albo ludzi co mają wszystko i wszystkich w nosie.

jacek
Gość
jacek

Typowa pisowska zagrywka.Potrzebna jest kasa to podnieśli wysokośc kary.Wiem,że trzeba pozostac w domu ale sa różne sytuacje i trzeba wyjść,zapewne ta pani nie wyszła sobie na spacer jak to np dzisiaj było w jednej z podbeskidzkich miejscowości,gdzie zjechali sie ludzie na rejestracji SR,SK.SH,SJZ,SPS,SB,SBI I WRAZ Z MAŁYMI DZIECMI I PIESKAMI SPACEROWALI SOBIE PO ULICACH I PARKU.Czy oni mogą? Gdzie jest straz miejska,policja i inne służby.Najlepiej karać tego ktory chce wyjśc np do sklepu.Chrzy rządzący i chore państwo.

Ewa
Gość
Ewa

Jacek ty się zastanów co napisałeś chory to jesteś ty na główkę

Mati
Gość
Mati

Moim zdaniem za takie co ty piszesz na rząd to powinni już dawno kary wprowadzić i za sam hejt na polski rząd kart po 30 tys zl

Biohazard
Gość
Biohazard

Przecież nie ma zakazu opuszczania m. zamieszkania. Ja bym dzwonił na 112 że mi masła brakło:) jak kazali siedzieć na a dupie to niech mnie zaopatrzą

Piotr
Gość
Piotr

Żałosny jesteś

Jazon
Gość
Jazon

Straż miejska zrobi ci zakupy i przywiezie do domu. Zgłoś tylko taka potrzebę burmistrzpwi

NN
Gość
NN

Jełopie politykę zostaw bo masz zerowe pojęcie w tym temacie i chyba w każdym innym. Co powiesz na kary w czechach wynoszące ponad 500 tys? Też zbierają na PiS?

jacek
Gość
jacek

Vice wersa,dobrze,ze wymieniłeś Czechów,poczytaj jełopie jakie tam są restrykcje,kto,kiedy,gdzie i jak zabezpieczony może wyjśc do sklepu.Tam potrafią działać i spadają im wskaźniki zachorowalności.A polacy “mądrzy” ,wycieczki muszą być i co dzień jest gorzej.

koronowir
Gość
koronowir

DEBILEM JESTES I JAKO d***l ZDECHNIESZ

jacek
Gość
jacek

A ja ci kretynie tak źle nie życzę.We mnie niema tego co jest w tobie czyli jadu nienawiści.Napiszę ci tylko tyle abyś mi wylizał d..e jak będę miał najbardziej zesr…ą.Cmoknij mnie w pompę,hahaha

YOU
Gość
YOU

Musi być bardzo inteligentna…