Na sygnale Żywiec

Żywiec: Złamała kwarantannę

W miniony czwartek, 19 marca, policjanci z Żywca kontrolowali rodzinę objętą kwarantanną. Z trzech osób, które powinni zastać tylko jedna była na miejscu. Z mieszkania wyszła kobieta z dzieckiem.

Mundurowi o zaistniałym incydencie natychmiast powiadomili inspektorat sanitarny. W stosunku do kobiety śledczy prowadzą teraz czynności wyjaśniające dotyczące niedostosowania się do obowiązujących nakazów związanych z kwarantanną. Po wprowadzeniu stanu epidemii kara za łamanie zasad kwarantanny może wynieść nawet 30 tysięcy złotych. Policjanci nie ujawniają szczegółów związanych z ta sprawą.

– Do tej pory to jedyny przypadek złamania kwarantanny na Żywiecczyźnie – powiedziała nam Mirosława Piątek, rzeczniczka prasowa żywieckiej policji.

Po wprowadzeniu stanu epidemii kary za złamanie kwarantanny mogą sięgnąć nawet 30 tysięcy złotych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ryszard
Ryszard
3 miesięcy temu

,,Drogi” Jacku, najpierw pomyśl, potem napisz. Proponuję sprawdzić znaczenie słowa kwarantanna i kiedy się ją stosuje. Obyś zrozumiał!

ds.
ds.
3 miesięcy temu

Za roznoszenie śmierci bez dyskusji karę musi zapłacić , inaczej tacy ludzie doprowadzą do samozagłady kraju.
Wiadomo że lekarzy i pielęgniarek brak i nikt nam już nie pomoże.

Kri_
Kri_
3 miesięcy temu
Reply to  ds.

ale wybory w terminie.

Ewa
Ewa
3 miesięcy temu

Zapewne musiała wyjść z dzieckiem do sklepu. Brawo Jacek. Jakby kary nie podnieśli to by się to bardziej wszystko rozpełzło bo była i bedzie ładna pogoda i bombelki muszom dostać dawkę witaminy D zamiast siedzieć na doopach. Moi rodzice w sile wieku mieszkają w Żywcu, są obciążeni i dziękuję Bogu, że nie ma tam jeszcze tej zarazy i mam nadzieję że nie będzie. No chyba że wiecej się znajdzie takich madek albo ludzi co mają wszystko i wszystkich w nosie.

jacek
jacek
3 miesięcy temu

Typowa pisowska zagrywka.Potrzebna jest kasa to podnieśli wysokośc kary.Wiem,że trzeba pozostac w domu ale sa różne sytuacje i trzeba wyjść,zapewne ta pani nie wyszła sobie na spacer jak to np dzisiaj było w jednej z podbeskidzkich miejscowości,gdzie zjechali sie ludzie na rejestracji SR,SK.SH,SJZ,SPS,SB,SBI I WRAZ Z MAŁYMI DZIECMI I PIESKAMI SPACEROWALI SOBIE PO ULICACH I PARKU.Czy oni mogą? Gdzie jest straz miejska,policja i inne służby.Najlepiej karać tego ktory chce wyjśc np do sklepu.Chrzy rządzący i chore państwo.

Ewa
Ewa
3 miesięcy temu
Reply to  jacek

Jacek ty się zastanów co napisałeś chory to jesteś ty na główkę

Mati
Mati
3 miesięcy temu
Reply to  jacek

Moim zdaniem za takie co ty piszesz na rząd to powinni już dawno kary wprowadzić i za sam hejt na polski rząd kart po 30 tys zl

Biohazard
Biohazard
3 miesięcy temu
Reply to  jacek

Przecież nie ma zakazu opuszczania m. zamieszkania. Ja bym dzwonił na 112 że mi masła brakło:) jak kazali siedzieć na a dupie to niech mnie zaopatrzą

Piotr
Piotr
3 miesięcy temu
Reply to  Biohazard

Żałosny jesteś

Jazon
Jazon
3 miesięcy temu
Reply to  Biohazard

Straż miejska zrobi ci zakupy i przywiezie do domu. Zgłoś tylko taka potrzebę burmistrzpwi

NN
NN
3 miesięcy temu
Reply to  jacek

Jełopie politykę zostaw bo masz zerowe pojęcie w tym temacie i chyba w każdym innym. Co powiesz na kary w czechach wynoszące ponad 500 tys? Też zbierają na PiS?

jacek
jacek
3 miesięcy temu
Reply to  NN

Vice wersa,dobrze,ze wymieniłeś Czechów,poczytaj jełopie jakie tam są restrykcje,kto,kiedy,gdzie i jak zabezpieczony może wyjśc do sklepu.Tam potrafią działać i spadają im wskaźniki zachorowalności.A polacy “mądrzy” ,wycieczki muszą być i co dzień jest gorzej.

koronowir
koronowir
3 miesięcy temu
Reply to  jacek

DEBILEM JESTES I JAKO d***l ZDECHNIESZ

jacek
jacek
3 miesięcy temu
Reply to  koronowir

A ja ci kretynie tak źle nie życzę.We mnie niema tego co jest w tobie czyli jadu nienawiści.Napiszę ci tylko tyle abyś mi wylizał d..e jak będę miał najbardziej zesr…ą.Cmoknij mnie w pompę,hahaha

YOU
YOU
3 miesięcy temu

Musi być bardzo inteligentna…