E-edukacja Żywiec

Żywiec: Nagrodzili laureatów olimpiad

Władze miejskie z Żywca wręczyły nagrody dla laureatów i finalistom wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 1

1. Atessa Adlof – finalistka

2. Emilia Karczewska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

nauczyciel prowadzący: Lucyna Kądziołka

3. Paweł Bydliński – laureat

4. Jakub Śleziak – finalista

5. Maria Gawron – finalistka

6. Maja Janosz – finalistka

7. Dominik Madejczyk – finalista

8. Samuel Dziedzic – finalista

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”

nauczyciele prowadzący: Aleksandra Fiedor, ksiądz Przemysław Gorzołka, ksiądz. Leszek Czyż, proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle Malince

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 2

1. Zuzanna Schleifer – laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

2. Anna Grzegorzek – laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

3. Wiktoria Kułas – laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

nauczyciele prowadzący: Beata Zygmunt-Szpila, Małgorzata Kłusak

4. Emilia Jagoda – laureat

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

nauczyciel prowadzący: Adam Tracz

5. Julia Bandarek – laureatka

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”

nauczyciel prowadzący: siostra Małgorzata Wałach

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

1. Maksymilian Konior

laureat – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

finalista – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

finalista – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

nauczyciele prowadzący: Katarzyna Studencka, Katarzyna Kwak, Monika Marszałek

2. Michał Warmuz – finalista

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

nauczyciel prowadzący: Renata Kozieł

3. Anna Sobel – finalistka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

nauczyciel prowadzący: Bożena Żeglińska

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 5

1. Oliwia Filosek – finalistka

XXIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

nauczyciel prowadzący: Ewa Landskron

 

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 9

1. Maksymilian Pietraszko – laureat

2. Natalia Jagoda – finalistka

3. Zofia Widzyk – finalistka

4. Kamil Sowa – finalista

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”

nauczyciele prowadzący: ksiądz Przemysław Gorzołka, Zuzanna Piątek

 

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1

1. Aleksandra Kupczak – finalistka

2. Kacper Mrózek – finalista

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnego „JONASZ”

3. Zofia Paneth – finalista

XXIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

nauczyciel prowadzący: Anna Panteh

 

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2

1. Paulina Firleta – laureatka

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnego „JONASZ”

XXIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

2. Dominik Wiewióra – laureat

XXIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

3. Wiktor Alisch – laureat

XXI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnego „JONASZ”,

wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”,

wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

nauczyciele prowadzący: Mirosław Barteczko, Krystyna Glondys, Katarzyna Kucharczyk

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments