Wydarzenia Bielsko-Biała

A w PiS-ie spokojnie jak na wojnie…

Wydawałoby się, że w obliczu ulicznej krytyki podbijanej słynnym już wyp…ć i *****  *** nasi rodzimi politycy rządzącej partii nabrali wody w usta chcąc w spokoju przeczekać zawieruchę. Tymczasem okazało się, że są tacy, którzy bez problemu spokojnie komentują, to co się dzieje.

O zdanie na temat ulicznych protestów postanowiliśmy zapytać ministra Grzegorza Pudę i posłów Przemysława Drabka oraz Kazimierza Matusznego. Cała trójka, to politycy PiS, z których jedynie poselski debiutant Drabek nie odpowiedział na nasze zabiegi. Może nie chciał, może nie mógł, a być może miał jeszcze inny powód. Tak, czy inaczej lokalne tuzy z partii prezesa Kaczyńskiego okazuje się, do tematu podchodzą nad wyraz spokojnie nie krytykując przy tym samego prawa do wyrażania przez ludzi swoich poglądów. Nawet na ulicy i w tak ostrej formie, z jaką mamy do czynienia. Minister Puda przekonuje na przykład, że emocje protestujących już się wylały i teraz z dnia na dzień protesty będą słabnąć.

Ludzi ruszyło orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego i wówczas był to protest rzeczywiście kobiet, które się z nim nie zgadzają – mówi Grzegorz Puda. – Ale kiedy zaczęto protestować przeciw rządowi i PiS-owi, wówczas protesty przekształciły się ze społecznych w polityczne.

A to, jak uważa minister, sprawiło, że znaczna część wykrzykujących na ulicy niecenzuralne hasła, odcięła się od demonstracji.

– I została głównie młodzież – dodaje poseł Kazimierz Matuszny. – A młodość ma swoje prawa. Wiadomo – tłumaczy dalej nasz rozmówca – puby zamknięte, kina nie działają, coś ze sobą trzeba zrobić. Oni są zakiszeni dzisiaj. Skoro tak, to wychodzi się na ulicę i zadymia. Taka natura młodego człowieka. Nie robiłbym z tego aż takiej afery. W końcu się im to znudzi.

Zarówno minister Puda, jak i poseł Matuszny uważają jednak, że w obliczu pandemii, co najmniej dziwne jest, że służby porządkowe są aż tak tolerancyjne w stosunku do protestujących.

– Można było na samym początku jakoś próbować to ograniczać, niekoniecznie siłowo – sądzi Matuszny. – Bo teraz mamy taką sytuację, że jedni przestrzegają przepisów związanych z pandemią, a inni mają to w nosie. A to nie jest sprawiedliwe.

– Łamią prawo, taka jest prawda – dodaje minister. – Przyczyniają się do wzrostu zakażeń.

Nasi rozmówcy podkreślają też, że trzeba z obecnej sytuacji w jakiś sposób wybrnąć. Znaleźć rozwiązanie.

– Potrzebna jest rozmowa, dialog – przekonują.

Takiej perspektywy, jak na razie na horyzoncie jednak nie widać. Ogólnopolski Strajk Kobiet zapowiada wręcz eskalację protestów mającą polegać na zorganizowaniu w porozumieniu z różnymi branżami gospodarczymi strajku generalnego. O takiej możliwości politycy PiS oczywiście wiedzą. Najwyraźniej jednak nie biorą jej na poważnie. Być może chcą się obudzić z ręką w nocniku…

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
107 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz
1 miesiąc temu

Okupowany bandyta. Gdyby powiedzieć,że bandytyzm można odziedziczyć to tak jakby nic nie powiedzieć.Co bardziej wrażliwym polecam. Jako,że niejaki bolszewik Maciej Gdula nasz ci można by powiedzieć, należy upowszechniać jego odkrywcze idee. …”Biorąc pod uwagę obecne poparcie dla PiS na poziomie ok 30 procent rząd ma dla swoich działań wsparcie zaledwie 5,5 mln obywateli (przy frekwencji 60%). Oznacza to, że pozostałe 33 mln Polek i Polaków są pod okupacją 14% pisowskiej mniejszości”… Do 1989r to on okupował i stąd ból. Będąc synem Andrzeja Gduli, wiceministra spraw wewnętrznych w okresie PRL oraz doradcy prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i praprawnuk Antoniego Korygi jednego z przywódców RZEZI GALICYJSKIEJ… Czytaj więcej »

Mig29
Mig29
1 miesiąc temu

Tak tak teraz bedziecie gadac ze sluzby sa za spokojne.. pwwnie bo musza bronic waszych tylkow. Inaczej by ludzie was juz wyniesli z tych fotelikow.. nastepne wybory moze i sa za 3 lata ale juz nie sa one dla was .. wiwkszosc juz przejrzala na oczy..Jestescie banda oszustow klamiecie jak z nut .. i to jest wasz prawo i sprawiedliwosc. Ukladanie wszystkiego i wszystkich pod siebie…

Let it be
Let it be
1 miesiąc temu

Wrzeszczące po ulicach Julki i Jessiki razem z ze swoimi Brajanami wróciły do podziemia lizać psychiczne rany.

Ech..
Ech..
1 miesiąc temu

Jeszcze 3 lata do wyborów a wy się podniecacie, jest tyle bezsensownych protestów, że nie wiadomo jakich nakładek użyć w fejsbuku a PiS…. i tak znowu wygra – no, bo przecież mamy najbardziej głupią opozycję wszechczasów !!!

Inga
Inga
1 miesiąc temu

lewactwo to ciężki stan umysłu 😀

Kri_
Kri_
1 miesiąc temu
Reply to  Inga

Jaki to stan, wytłumacz, abym w końcu zrozumiał siebie, czekam.

Halo
Halo
1 miesiąc temu
Reply to  Inga

Oczywiście,ten stan umysłu niezrozumiały dla genetycznych idiotów.Kisielewski mówił,że idiota jak by wiedział,że jest idiotą natychmiast by nim przestał być.Ty tego nie wiesz.

wprdlć
wprdlć
1 miesiąc temu

pis-stratedzy przy obiadku umyślili, że w czasie epidemii jest najlepszy moment na “wyrok” tzw.Trybunału, ale ludzie nie dadzą się zastraszyć

Pytanie
Pytanie
1 miesiąc temu
Reply to  wprdlć

??napisz konkrety o co Ci chodzi a nie ogólniki jak np Trybunal, wyrok podaj szczegół bo w tej ustawie nie ma nic kontrowersyjnego a poza tym praktycznie to jest to samo co było dotychczas.

Oset
Oset
1 miesiąc temu

No i wykasowali mój komentarz bo dotyczył alkoholizmu w zarządzie osp i jazdy po pijanemu

Warto
Warto
1 miesiąc temu
Reply to  Oset

Mi już chyba z 15 komentarzy wykasowali, pewnie temu bo dotyczy konkurencyjnych portali internetowych…

Tadeusz
Tadeusz
1 miesiąc temu

Reprezentantka narodu niejaka Lempart wnuczka Lemparta Tomasza

urodzony-11.06.1910 r.

pochodzenie społeczne-inteligencja pracująca

narodowość-żydowska

przynależność partyjna-PPR, PZPR

opluła i w wulgarny sposób obrażała policjantów.

Mściwa i teraz reżimowa policja w odwecie oblała gazem inną reprezentantkę desantu z 1944r. niejaką Nowicką.Udział w/w w nielegalnym zgromadzeniu gwarantuje(w.g Bodnara) t.z.w konstytucja .Ta sama t.z.w konstytucja nie pozwala na fikanie przeciwko przepisom UE.I na tym polega lepszość nad gorszością.

Warto
Warto
1 miesiąc temu

Uwaga Uwaga Beskidzka kasuje niewygodne komentarze?:-)

NOU
NOU
1 miesiąc temu

Nie warto.Gorsze od Kurvizji wiarołomcy Kurskiego.

Rafal
Rafal
1 miesiąc temu

Skoro Puda tak mówi to pewno ma racje. Jest przecież znanym i cenionym wykładowca akademickim…..

OLA
OLA
1 miesiąc temu
Reply to  Rafal

Na wiejskiej akademi co on wykłada węgiel z wagonu.

Halo
Halo
1 miesiąc temu
Reply to  OLA

Wykładał kafelkami ubikacje,a nie,on nie jest zdolny nawet do tego !!!

Pomysl
Pomysl
1 miesiąc temu

A co szambo Trzaskowskiego lepsze od PiS-u??ludzie proszę Was,nie chciejmy gnoju w calej Polsce.

wolny najmita
wolny najmita
1 miesiąc temu

PiS aut. Nie podniesie się.***** ***

Abc
Abc
1 miesiąc temu
Reply to  wolny najmita

Wolny najmita i lewactwo out. Nie macie szans w wyborach. ***** Wolny najmita

Ewelina 42 lata z B_B
Ewelina 42 lata z B_B
1 miesiąc temu

A tyn niby minister co tam robi ani słychu ani widu takie niby coś jarka czyli ***** ***

Abc
Abc
1 miesiąc temu

Bo pracuje a nie odbija się i bryluje w mediach jak Budka, a Ty pewnie komuszka więc ***** Ewelina 42 lata z B_B

córka Eweliny
córka Eweliny
1 miesiąc temu
Reply to  Abc

Spadaj pisiarski bucu.Pracuje tak jak ty,wy jesteście genetycznie niezdolni do pracy.Potraficie tylko niszczyć i kraść.

Abc
Abc
1 miesiąc temu
Reply to  córka Eweliny

Matka dała patologiczny przykład w wychowaniu dziecka bleee przeciez PiS najlepiej rządzi od dziesiątek lat, trzeba mieć klapki na oczach żeby tego nie widzieć chyba że przywileje z czasów komuny potracilyscie:-)

Oset
Oset
1 miesiąc temu
Reply to  córka Eweliny

córuś nie podniecaj się tak ,możliwe że jesteś zbyt młoda żeby wiedzieć że rząd skupiony jest na władzy centralnej , natomiast większą część wpływów w kraju ma polskie podziemne państwo bolszewickie (PPPB)

Zyta
Zyta
1 miesiąc temu
Reply to  Abc

***** Abc i resztę idiotów +++ nikt tak Polski nie zniszczył jak pedał od kota.

Abc
Abc
1 miesiąc temu
Reply to  Zyta

***** Zyta i resztę jej podobnym, jak trzeba być mocno tempym żeby nie docenić tego to co PiS dobrego dla Polski robi, złodziei jak za PO-PSL nie chcemy więcej!!!

Prawda
Prawda
1 miesiąc temu

Świntuchy z beskidzkiej, nie ma się coś szczycić z patologii i obleśnych haseł ze Strajku Kobiet i opisywać brednie!!!!

Oset
Oset
1 miesiąc temu

O tempora o mores 🙁

Prawda
Prawda
1 miesiąc temu

HIV pewny??

Tadeusz
Tadeusz
1 miesiąc temu

Szymon Hołownia
26 lis
Wczoraj spotkaliśmy się z ambasadorem Niemiec, Arndtem Freytagiem von Loringhovenem. Rozmawialiśmy o ewolucji polskiej sceny politycznej, kwestiach przyszłości budżetu UE oraz o wolności słowa i niezależności mediów.

Newsweek wyraża uznanie dla żołnierzy Wermachtu

„Gdyby nie byli żołnierze Wehrmachtu, miliony polskich dzieci nie zobaczyłyby Bolka i Lolka, Reksia albo Baltazara Gąbki”.

W związku z tym powtórna ekshumacja pod Dębowcem staje się naszym obowiązkiem.Niepokoi tylko
Ogólnopolski Strajk Kobiet,który zapowiada eskalację protestów do strajku generalnego włącznie.Miejmy nadzieję,że nie stanie to na drodze wzięcia Polski za mordę w obliczu antyniemieckich posunięć nie podającego się do dymisji rządu.

OTUA
OTUA
1 miesiąc temu

Lewacy jak zderzają się z jakimś problemem to organizują debatę albo strajk. Niedobrze jak przedstawiciele partii rządzącej wskakują w buty lewicy i obiecują prowadzić jakieś dyskusje. Polacy wybrali rząd PIS-u nie po to by teraz prowadzili konsultacje społeczne z opozycją ale po to by konsekwętnie wprowadzali w życie swój program wyborczy. Po to ich wyborcy wybrali na cztery lata i po to są opłacani. To, że nie wszystkim to się podoba to trudno, bo tak zdecydowała większość w obowiązującej ordynacji wyborczej. Lewica zamiast organizować się i szlifować taki program wyborczy, by wygrać następne wybory postawiła na akcję ulica i zagranicę.… Czytaj więcej »

sorki
sorki
1 miesiąc temu
Reply to  OTUA

konsekwentnie

Agata
Agata
1 miesiąc temu

niech sobie obaj panowie przypomną słowa Kornela Morawieckiego “Prawo jest ważną rzeczą, ale prawo to nie świętość. (…) Nad prawem jest dobro narodu. Jeżeli prawo to dobro zaburza, to nie wolno nam uważać tego za coś, czego nie możemy naruszyć, czego nie możemy zmienić. (…) Prawo ma służyć nam. Prawo, które nie służy narodowi, to jest bezprawie.”

OTUA
OTUA
1 miesiąc temu
Reply to  Agata

Konstytucja ! Konstytucja! Konstytucja!

do re mi
do re mi
1 miesiąc temu

Kurduplu : ” Myślą nie zatrzymasz pały,Pałą nie zatrzymasz myśli “

Jurek
Jurek
1 miesiąc temu

***** ***

Misiek
Misiek
1 miesiąc temu
Reply to  Jurek

***** Jurka

odeon
odeon
1 miesiąc temu

***** ***

Abc
Abc
1 miesiąc temu
Reply to  odeon

***** odeon

odeon
odeon
1 miesiąc temu
Reply to  Abc

Abc,udaj się na pierwszy lepszy marsz równości,może kogoś na ******* złapiesz.

Abc
Abc
1 miesiąc temu
Reply to  odeon

Przecież Strajk Kobiet=Marsz Równości, co ty pleciesz – zapytaj Trzaskowskiego to Ci to wyjaśni:-)

Opnia
Opnia
1 miesiąc temu

Przewodnicząca Strajku Kobiet Lempart uzbierała 1,5 mln zl i pewnie jak Kijowski z KOD-u bedzie teraz sobie spłacala dlugi. To jest tak śmieszne a z drugiej strony nie do uwierzenia że ludzie są tak naiwni.

ze_wsi
ze_wsi
1 miesiąc temu
Reply to  Opnia

Ale ty jej nie płaciłeś jak mniemam? To wiesz co? ***** ***

taka prawda
taka prawda
1 miesiąc temu
Reply to  ze_wsi

Płacili pożyteczni i****i @ ze_wsi

Tadeusz
Tadeusz
1 miesiąc temu
Reply to  ze_wsi

Pisze się “z WSI”

z WSI
z WSI
1 miesiąc temu
Reply to  Tadeusz

W przeciwieństwie do ciebie stary dziadu – za młody jestem na to

Onufry
Onufry
1 miesiąc temu

Towarzyszu Hermenegilda wicie rozumicie proszę nie rżnąć głupa.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

Jakie rżnięcie głupa? Coś powiedziałam nieprawdziwego? Co? Nie jest prawdziwe i to Onufry, że pławisz się w czasach “towarzyszu wicie rozumicie” i starasz się je przenieść na dzisiejszy grunt?

Onufry
Onufry
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Wy towarzyszu Hermenegilda wicie rozumicie daliście sobie uciąć?

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Poprawka Onufry jest taka w “prawdzie” którą wygłaszasz, że PiS nie ma większości. Większość wynika z koalicji ale przecież prawda jest i taka, że trzeszczy. Czego zazdrościć?

Oset
Oset
1 miesiąc temu

A w powiecie suskim nie ma przewodniczącego rady powiatu, ale “rodzina “mocno pracuje żeby ulokować własnego “agenta” na tej funkcji

za trudne ?
za trudne ?
1 miesiąc temu

Nie głosujmy na partie tylko na ludzi. Jeżeli PiS znowu wystawi Matusznego to cała Żywiecczyzna powinna powiedzieć “nie” takiemu kandydatowi. Niech pomyślą wcześniej kto jest na 1-szym miejscu listy. Przecież ten człowiek nie istnieje w Sejmie. Podobnie z Pępek i innymi. Czy Kukiz nie ma racji z pomysłem zmiany sposobu wyboru posłów ? Niech urządzają wiece, tłumaczą się z niewygodnych pytań, walczą. Tak hartuje się stal. A my wybierzemy najlepszego, najbardziej wygadanego, najmądrzejszego. A nie takiego co jest na 1-szym lub 2-m miejscu na liście.

A może za łatwe??
A może za łatwe??
1 miesiąc temu
Reply to  za trudne ?

A co Ty z chęcią bys zagłosował na Merkel albo Putina?jak nie widać Pudy albo Pępek to może oznaczać że ciężko pracują. A Budkę widać w tv co chwilę i w ***** leci.

za trudne ?
za trudne ?
1 miesiąc temu

Chyba zbyt skomplikowanie się wyraziłem. Dla niektórych…….

Opinia
Opinia
1 miesiąc temu

“Obudzić z ręki w nocniku..”????co to za szczyl z beskidzkiej pisał ten artykuł!!!!skandal!!!!Przypominam Beskidzkiej: to nie był wyrok PiS tylko Trybunału Konstytucyjnego i innego wyroku nie mogło być bo by było złamaniem prawda i nie róbcie ludziom wodę z mózgu na czym on polega. To jest wszystko to samo co było wcześniej za Lewicy i innych rządów od 1997 roku!!!

Lecz się
Lecz się
1 miesiąc temu
Reply to  Opinia

Albo uważasz innych za skończonych gloopcos albo partyjna propaganda zrobiła ci wodę z mózgu. Tak czy siak jesteś żenujący.

Opinia
Opinia
1 miesiąc temu
Reply to  Lecz się

Chyba Tobie wodę z mozgu zrobiły: TVN, Gazeta Wyborcza, Onet.pl i inne niemiecko-lewackie twory.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Opinia

Sam propagator Onufry przyznał, że popełniony został błąd “ze zwierzętami” Co to jest innego jak nie obudzenie się z ręką w nocniku? Już się nie naprawi, wielu rolników straconych. Wiele kobiet również straconych, za 3 lata wyśmiewane nastolaty będą pełnoletnie i będą pamiętały przy wyborach. “Dziecko”, gdzie porównywać inne rządy od 1997 r?.

Opnia
Opnia
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Czarnek przejął stery w nauczaniu, mam nadzieję że patriotyzm im będzie blizszy a nie zgnilizna lewicowa.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Opnia

Co to znaczy być patriotą dzisiaj? Bez dodawania zgnilizny lewicowej bo bez sensu.

japiszon
japiszon
1 miesiąc temu

Pisiory miękiszonami,ale polewa !!!!

Pamietajmy
Pamietajmy
1 miesiąc temu
Reply to  japiszon

Miekiszony to wola kasę od tożsamości narodowej!!brawo dla Ziobry!!!!

pankota
pankota
1 miesiąc temu

sondaż z 23-25 listopada – 59% na pewno nie zagłosuje na PiS, 16% na pewno zagłosuje na PiS, ta znudzona młodzież wystrzeli was na księżyc:)

Abc
Abc
1 miesiąc temu
Reply to  pankota

A Pankory w tym sondażu nie było z 70% poparciem???

AzzA
AzzA
1 miesiąc temu

uczciwi ludzie nie należą do PiS

Mario
Mario
1 miesiąc temu
Reply to  AzzA

Hehe dobry kawał:-)Tusk-Putin miałby rządzić???chyba że jestes małolat to w sumie nic nie kumasz.

Jurek
Jurek
1 miesiąc temu

Iran czeka na Ciebie. Masz szanse zostać IMMMAEM czy jakoś tak.

Onufry
Onufry
1 miesiąc temu

Co byście nie pisali, żałośni i zazdrośni jesteście. PiS ma większość i będzie ją miało. Polacy w kolejnych wyborach wybiorą PIS. Oni jedni się sprawdzili i się sprawdzają. Głupotę zrobili ze zwierzętami ale to naprawią. Problem aborcji rozwiążą jak należy. Dobrze sobie radzą z wirusem. Gdyby rządziło PO to połowa z tych co tu pluje na PIS zmarła by już na wirusa i nie byłoby tu tyle bzdurnych wpisów. PiS będzie wygrywał tak długo aż Polacy zapomną, że było kiedyś coś takiego jak Platforma Obywatelska i inne jej lewackie i liberalne odłamy. Pozdrawiam serdecznie i oszczędzajcie zdrowie do walki z… Czytaj więcej »

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

Kogo byś sobie życzył aby rządził po przegranej PiS? Bo, że większości mieć nie będązie to pewne. To nie Hermenegilda taka mądra a historia, którą podobno dobrze znasz.

Onufry
Onufry
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Towarzyszu Hermenegilda, tylko bez podszczypywania proszę.

BB
BB
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

Onufry,ciebie nie podszczypywać tylko jak PiS,*****

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

Twoim towarzyszem nie mogę być, nie po drodze nam co do takich np. przekonań i ocen jak wygłaszasz wyżej. Jacy żałośni i zazdrośni?, ocena bez pokrycia. Chyba można mieć inny punkt widzenia Onufry, nie? Niekoniecznie będąc PO-owcem, lewakiem a liberalność czy jest grzechem? Szczypnąć można kogoś kogo można złapać za skórę a tutaj jest zbyt zrogowaciała (gruba).

BB
BB
1 miesiąc temu
Reply to  Onufry

Onufry,ty pisowski durniu,***** ***

Jo
Jo
1 miesiąc temu

***** ***

Abc
Abc
1 miesiąc temu
Reply to  Jo

***** Jo

phacebuk
phacebuk
1 miesiąc temu

Jakiś tutaj redaktor dziwnie pewny słuszności jednej ze stron, a co do drugiej zdziwiony, że odważy się w ogóle odezwać. Ciekawe czy za 2 lata (u myślących), tutaj może po 4 (możliwe, że cięższy przypadek) napisałby to samo?

Beata 20 lat
Beata 20 lat
1 miesiąc temu

***** ***

Abc
Abc
1 miesiąc temu
Reply to  Beata 20 lat

***** Beata 20 lat

elegant
elegant
1 miesiąc temu

***** ***

Abc
Abc
1 miesiąc temu
Reply to  elegant

***** elegant

Ela 26 lat
Ela 26 lat
1 miesiąc temu

***** **

Abc
Abc
1 miesiąc temu
Reply to  Ela 26 lat

***** Ela 26 lat

Marta
Marta
1 miesiąc temu

To taki minister od niczego ma być i dać się kopać znalazł jarek zero i HONORU człowieka pis minie a ty będziesz między nami marny chłopie.

Prawda
Prawda
1 miesiąc temu
Reply to  Marta

Ty tam nie zycz komuś źle, jeszcze nie zaczął być ministrem a już wszystko wiesz, marnota z Ciebie a z opisu to właśnie Ty jesteś zerem…

Donald
Donald
1 miesiąc temu

Ja bym też nie odpowiedział lewackim dupkom z Beskidzkiej 24.

Piotr 44 lata z okolic BB
Piotr 44 lata z okolic BB
1 miesiąc temu
Reply to  Donald

Lepiej być komuchem niż świnią i debilem jary i rydzola.wrogiem Polski i KK macie jeden cel aby młodzi myślący odeszli od KK i została tylko stara pampersowa banda już 40 % chodzi w mojej parafii to tylko wina p**d.

Gość
Gość
1 miesiąc temu

Niech cię o PiS twój komuszy łeb nie boli , zajmim się swoim lokalnym grajdołem bo do tego cię zobowiązuje nazwa tego pożal się Boże POrtalu.Akiedy artykulik o księżach pedofilach towarzyszu?

Kri_
Kri_
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

masz swoje portale sióstr Karnowskich – co tu robisz?

Gość
Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Kri_

ponieważ te żałosne lewackie pismaki reklamują się jako lokalny portal a ja też tu mieszkam

Kri_
Kri_
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

załóż swój – najbardziej prawy z prawych i przestań skomleć

W mordę!!!
W mordę!!!
1 miesiąc temu

Nie jest żadną tajemnicą, że B24 mówiąc najbardziej oględnie sympatyzowała ze strajkiem kobiet. Faktem jest, że Ciamajdan II poniósł klęskę. Teraz nadszedł czas na podsumowanie i analizę Dlaczego ruch poniósł klęskę, dlaczego cele strajku mijały się z oczekiwaniami Polaków, dlaczego samozwańczy Komitet okazał się zbieraniną sfrustrowanych starych ludzi, dlaczego kult obsceny nie spodobał się rodakom, dlaczego …..itd.
Takiego rzetelnego opracowania spodziewałbym się od dziennikarzy, A co my tu mamy?

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  W mordę!!!

Proponuję abyś zrobił od siebie opracowanie. Na pewno będzie rzetelne bo już ocena jest.

Andrzej.
Andrzej.
1 miesiąc temu

***** ***

Arek
Arek
1 miesiąc temu

Suweren wyjaśnił wszystko wyraźnie……………….córki szatana i ich popleczników należy wypalić ogniem niebieskim i tylko dzięki niezmierzonej dobroci suwerena jeszcze żyją za co należy się mu bezgraniczna wdzięczność i uwielbienie Komentarze naszych ukochanych osłów sa wiec zupelnie zbedne Niech żyje i nam przewodzi nasz ukochany przez prawdziwych polaków suweren

Jurek
Jurek
1 miesiąc temu

***** ***

wsiowy
wsiowy
1 miesiąc temu

w………ć!!!

elegant
elegant
1 miesiąc temu

Do wideł,ty pisowski buraku.

Bicer
Bicer
1 miesiąc temu

Kubuś jaki strajk generalny kogo? Nakrecacie się we własnej bańce medialnej i myślicie że macie poparcie społeczne.Konferencja obnażyła totalną głupotę tych osób leninowskie myślenie klika kilku sfrustrowanych kobiet, przepraszam nie wiem czy kobiet bo tam mają różne funkcje.Szampan z nocnika dla pana za zwycięstwo w wojnie.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Bicer

Od funkcji zależy czy jest się kobietą? Coś nowego i własnego w gender? Bicer bliski Tadeuszowi a może ten sam? Szampan z nocnika, niezła perspektywa.

Bicer
Bicer
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Funkcje jakie pełnia w swoich związkach partnerskich przecież nie ograniczam się do wyglądu i organów płciowych,Tadeusza nie kojarzę. Co do nocnika to jaka rewolucja i wojna taki toast. Szacunek za konwersację na poziomie bez inwektyw to rzadkość w dzisiejszych czasach.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Bicer

Coś nie tak z tym tłumaczeniem. Było powiedziane …”przepraszam nie wiem czy kobiet bo tam mają różne funkcje”. Jak to nie wiem czy kobiet jak w strajku uczestniczą również mężczyźni wspierający kobiety i to także mężowie. Co to są funkcje w związkach partnerskich?, może wśród par homoseksualnych lub lesbijskich bo w związkach małżeńskich są znane i o to chodzi aby były tradycyjne i niezmienne. Chyba, że chodziło tylko o kilka sfrustrowanych kobiet o leninowskich poglądach ale za nimi są zbałamucone tysiące.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Oczywiście jest wiele związków partnerskich kobiety z mężczyzną (mieszkają razem bez ślubu) ale tam są znane funkcje czyli mężczyzna pełni rolę zwykle głowy a kobieta pełni funkcję tradycyjną bez łączenia z wyglądem i organami płciowymi (?).

Bicer
Bicer
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Przecież odnosi się to do osób biorących udział w konferencji niewiem czy np. Lampart czy Suchanow czuje się kobietą .

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Bicer

Jeśli nie wiesz – nie pisz. Przecież łączysz z funkcją tą niewiedzę. Funkcje znasz? Jeśli też nie to nie insynuuj.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Poseł nawet coś powiedział o niesprawiedliwości. Jak to możliwe?