Żywiec Przygarnij mnie

Avril z trudnym charakterem

Fot. Beata Stekla

Avril mieszka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Żywcu i ma około 12 lat. Wiek pozbawił go wszystkich zębów, gołym okiem widać też, że zwierzak ten nie porusza się już tak sprawnie jak jego młodsi „koledzy”.

Piesek trafił do żywieckiego przytuliska w marcu tego roku. Musiał być to dla niego spory szok, bo praktycznie do dzisiaj czuje się tam zagubiony. Generalnie jest to stworzenie charakteryzujące się raczej trudnym charakterem. Nie przepada za pieszczotami – i potrafi to pokazać. Podobnie chodzenie na smyczy nie jest jego mocną stroną. Czy mimo to ktoś go przygarnie? Byłoby szkoda, aby ostatnie lata swego życia spędził w schronisku. Na zachętę dodamy, że Avril jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany i zaczipowany.

Żywieckie przytulisko mieści się przy ulicy Kabaty 2. W tygodniu zaprasza chętnych do adopcji między 9.00 a 14.30, w soboty od 9.00 do 12.00. Telefon: 694 475 951, e-mail: [email protected], strona internetowa: futrzanylos.pl, Facebook: Schronisko dla Zwierząt Żywiec Stowarzyszenie Futrzany Los.

google_news