Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Bajkowy piknik rodzinny Mokate. “A Family Business” w praktyce

Fot. z arch. Mokate / mat. pras.

Pogoda na szczęście dopisała i na “Bajkowym pikniku rodzinnym Mokate” wszyscy świetnie się bawili. Na stadionie KS Kuźnia w Ustroniu stawiły się całe rodziny pracowników i zaproszonych gości. Wszystkich przybyłych przywitał CEO Grupy Mokate, Adam Mokrysz.

Impreza zorganizowana 9 czerwca na stadionie KS Kuźnia w Ustroniu skierowana była przede wszystkim do dzieci, które nie tak dawno obchodziły swoje święto. Nie zabrakło smakołyków, zabaw na dmuchańcach i gier zręcznościowych. Amatorzy piłki nożnej również powinni być zadowoleni: rozgrywki odbyły się w dwóch grupach najmłodszych i jednej dorosłych.

Po zmaganiach na boisku wszyscy chętni brali udział w grach, konkursach i zabawach z nagrodami. Dla najmłodszych przygotowano rozmaite animacje. Nie zapomniano o słodkościach, napojach, kiełbaskach z grilla i grochówce wprost z kotła.

– Niedzielna impreza udała się pod każdym względem. Cieszę się, że nasze firmowe hasło: „A Family Business” naprawdę żyje i jest realizowane w praktyce – podsumowała piknik Sylwia Mokrysz, prokurent Mokate SA.

Fot. z arch. Mokate / mat. pras.

google_news