Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Betclic – co warto wiedzieć o tym bukmacherze?

Interesuje Cię ten buk online? Masz zamiar założyć tam konto? Czy jest to jednak w ogóle legalna firma hazardowa? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja na tej płaszczyźnie? Z czego słynie ten podmiot hazardowy? Zostań z nami i przekonaj się, jaką ofertę ma ten bukmacher i w jaki sposób działa betclic cashout.

Od 2019 roku jest to legalna firma hazardowa

Można napisać, że historia tej firmy hazardowej jest dość burzliwa. Jeszcze kilka lat temu typowanie było niezgodne z prawem. Druga strona medalu jest jednak taka, że w tamtejszym okresie Ustawa Hazardowa była dość kiepsko skonstruowana. Dopiero jej nowelizacja z 2017 roku (zmiany weszły w życie od początku lipca) sprawiła, że trzeba było jasno się określić. Firmy bukmacherskie nieposiadające licencji od Ministerstwa Finansów nie mogły działać na terenie Polski w sposób legalny. W końcu zaczęto to respektować. Dawniej też były pewne przepisy w związku z tym tematem, ale mało kto się nimi przejmował. Betclic miał do wyboru wycofanie się z rynku albo złożenie wniosku. Finalnie w grę wszedł wariant numer 2. Ta firma hazardowa złożyła stosowne dokumenty, które zostały zaakceptowane przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu betclic cashout od lipca 2019 roku może w pełni legalnie oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Grając tam nie łamiesz zatem prawa! Możesz swobodnie nie tylko wpłacać, ale także wypłacać pieniądze.

Co można obstawiać?

Betclic dba o swoich Klientów. Warto wiedzieć, że użytkownicy mogą grać nie tylko zakłady przed ich rozpoczęciem. Na stronie internetowej jest także opcja typowania na żywo. Cieszy się ona natomiast sporym zainteresowaniem. Należy dodać, że możesz skorzystać m.in. z funkcji betclic cashout (zaraz zostanie ona dokładnie opisana), by zminimalizować ryzyko i zapewnić sobie wygraną. Obstawianie jest proste i przyjemne. Wszystkie opcje zostały bowiem klarownie posegregowane. Jeśli chodzi o zakres oferty, to nie można na nic narzekać. W Betclic możesz swobodnie typować np. najpopularniejsze dyscypliny. Takie, jak piłka nożna, tenis ziemny, skoki narciarskie, siatkówka itp. Nie ma przeszkód, by grać także sporty niszowe. Są to zaś np. badminton, baseball, futbol amerykański, darts, czy futsal itd. Oferta jest niezwykle wszechstronna. Gracze chętnie decydują się zaś na tego bukmachera internetowego, ponieważ mogą tam skorzystać z atrakcyjnej promocji powitalnej (cashback do 550 PLN). Co więcej, dla stałych użytkowników także zostały przygotowane hojne bonusy.

Czym cechuje się cashout?

To kolejny ważny argument przemawiający za tym, by zdecydować się na takiego bukmachera, jak betclic. Cashout to bowiem ciekawa opcja, która pozwala zminimalizować ryzyko w trakcie obstawiania wydarzeń z oferty. Jak to wszystko jednak działa w praktyce? Czym cechuje się betclic cashout? Dzięki tej funkcji możesz zakończyć kupon bez konieczności oczekiwania na jego rozstrzygnięcie. Kiedy warto skorzystać z tej opcji? Zagrałeś na gospodarzy? Twoja ekipa prowadzi 1:0, aczkolwiek goście mają coraz więcej szans na wyrównanie? Nie chcesz ryzykować? W takiej sytuacji możesz wybrać betclic cashout. Dzięki temu kupon zostanie automatycznie zakończony. Oczywiście, wygrana będzie mniejsza, ale nie będziesz przynajmniej niepotrzebnie ryzykować swojej gotówki oraz nerwów, prawda? Co więcej, jest to opcja dostępna zarówno dla singli, jak i kuponów akumulowanych (granych przed rozpoczęciem spotkań lub w trybie na żywo).

Sponsor Fame MMA

Warto wiedzieć, że od pewnego czasu Betclic jest sponsorem Fame MMA. Nie wspominamy zaś o tej sprawie przypadkowo. Wszak w tym momencie jest to największa europejska federacja organizująca walki w klatkach. Włodarze nie narzekają na liczbę widzów, sprzedane PPV, a tym samym na zarobki. Należy zauważyć, że osoby chcące obstawiać walki celebrytów (głównie chodzi nam o postacie znane ze świata internetowego) powinny zdecydować się na Betclic. Nigdzie indziej nie są bowiem oferowane kursy na to cyklicznie organizowane wydarzenie.

KB_lody
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments