Bielsko-Biała Na sygnale

Bielscy policjanci dziękują mieszkańcom. TDP bez przykrych scen

Zdjęcia: KMP w Bielsku-Białej

Policjanci z bielskiego garnizonu cieszą się, że kolarski wyścig Tour de Pologne w Bielsku-Białej przebiegł bez żadnych nadzwyczajnych zdarzeń. I dziękują mieszkańcom.

– Dziękujemy wszystkim kibicom i mieszkańcom za okazaną policjantom życzliwość, a kierowcom za stosowanie się do zmiany organizacji ruchu i poleceń stróżów prawa zabezpieczających wyścig – mówi Roman Szybiak, rzecznik bielskiej komendy.

Trasa głównego przejazdu wraz z drogami dojazdowymi została wyłączona z ruchu już na godzinę przed przejazdem wyścigu. W zabezpieczeniu brali udział policjanci z bielskiej komendy wraz z kolegami z jednostek Jastrzębia-Zdroju, Tychów, Rybnika i Wodzisławia oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, funkcjonariuszami straży miejskiej, straży pożarnej, straży granicznej i żandarmerii Wojskowej. Kolarze pokonując główny odcinek V etapu przejechali ulicami Górską od strony Przełęczy Przegibek, Żywiecką, Stojałowskiego, Orkana, Waryńskiego, Sobieskiego, Konopnickiej, aleją Andersa, aleją Armii Krajowej, Karbową, Kolistą i Gościnną. Policjanci dbali także o bezpieczeństwo uczestników i widzów Tour de Pologne Junior, którego pętla o długości 4,6 km prowadziła aleją Armii Krajowej oraz ulicami Karbową, Kolistą i Gościnną.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments