Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn

Bielski sanepid przejął obowiązki cieszyńskiego

Fot. Materiał prasowy

Jak informowaliśmy wczoraj (TUTAJ) cieszyński sanepid został zamknięty. Wszystko przez to, że potwierdzono przypadek zakażenia się koronawirusem wśród pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Cieszynie.

Jak dowiedział się nasz portal, dziś podjęto decyzję, że obowiązki cieszyńskiego sanepidu przejmuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
inżynier
inżynier
4 lat temu

A jak Bielski sanepid trafi szlag to co? Przeciez wy pojęcia nie macie jak się z tą epidemią walczy!!! Jedyne co macie do zaoferowania w dyktaturze kobiet to BEZPRAWNE MASOWE ARESZTY DOMOWE!!! A tak się to robi na poważnie – Korea Płd.: ” do TESTÓW na koronawirusa mamy coś w rodzaju drive through, wyniki smsem…”. Dotarło?!? TESTY TESTY I JESZCZE RAZ TESTY!!! NA SKALĘ MASOWĄ!!! Przecież wam się chyba nie wydaje, że ja będę ogłaszał bankructwo bo wy jesteście skończonymi partaczami a główny cel tej DEBILIADY to przeprowadzenie wyborów oraz uniknięcie kompromitujących obrazków w mediach. To co robicie ma tyle… Czytaj więcej »

andrzej
andrzej
4 lat temu
Reply to  inżynier

Korea Pd. dała rady, dały radę Chiny dlaczego nie Polska? Rząd zajęty wyborami a ty narodzie zdychaj. Prawdopodobnie , że Klinika PAX zarażona i nadal działa.