Wydarzenia Cieszyn

Cieszyński sanepid zamknięty. Wszystko z powodu wirusa

Fot. Google Maps

Cieszyński sanepid został zamknięty.

– W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia się koronawirusem wśród pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Cieszynie informujemy, że stacja została dziś zamknięta. Decyzje, co do dalszych działań, podejmie jutro Wojewódzki Inspektor Sanitarny – poinformowała Sylwia Pieczonka, pełniąca obowiązki rzecznika prasowego Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

6
Skomentuj

avatar
4 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
6 Komentarzy
NNSTELAJacekandy pandyKsiąże Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
STELA
Gość
STELA

czy komuś coś więcej wiadomo, co z pracownikami stacji , muszą odbywać przymusową kwarantannę.

Jacek
Gość
Jacek

A ja w dalszym ciągu pytam czy cały zespół stacji został poddany kwarantannie, przecież oni mają znajomych z którymi się spotykają. To chyba jest ważna informacja.

Książe
Gość
Książe

Komediodramat, widać jak odpowiedzialni ludzie pracują w Cieszyńskim sanepidzie. Przydała by się jakaś informacja jak doszło do takiej sytuacji. Chociaż można przypuszczać, że zamiast merytorycznej odpowiedzi będą to tłumaczenia się.

andy pandy
Gość
andy pandy

A może to nie tak? a może z powodu braku wszystkiego doszło do tego a może dziecko a może może może ile sytuacji dziennie tyle możliwości zwykły sklep ..i nadal młodzi ,,,nieśmiertelni ”głownie pajacują i nie zakładają rękawiczek ..upss,,nie trzeba pracować w sanepidzie mało badań mała niska wykrywalność = wybory mogą się odbyć ,,ale sejm już nie może obradować ..grubaski z episkopatu się nie mogą zebrać bo przecie wirus ….ciągną nas na dno Dobra Zmiana

NN
Gość
NN

Trochę pier..

Jacek
Gość
Jacek

Wszyscy pracownicy stacji zostali poddani kwarantannie?