Bielsko-Biała Na sygnale

Bielsko-Biała: Awanturował się – był poszukiwany

Fot. Marcin Płużek

Policjanci z Jasienicy zatrzymali 22-letniego mężczyznę poszukiwanego przez sąd. Wpadł przy okazji interwencji, jaką podjął patrol wysłany na miejsce ulicznej awantury.

– Wczoraj wieczorem policjanci udali się w rejon ulic Polnej i Skowronków w Jasienicy, gdzie według zgłoszenia młody mężczyzna awanturuje się, krzyczy oraz zaczepia inne osoby. Mundurowi zauważyli mężczyznę, którego zachowanie wskazywało, iż może być pod działaniem alkoholu lub środków odurzających. Na ich widok nadal był agresywny, wymachiwał rękoma, w związku z czym został doprowadzony do radiowozu, celem jego wylegitymowania – opisuje przebieg zdarzenia bielska policja.

W trakcie czynności wyszło na jaw, że 22-latek ma do odbycia karę więzienia i jest w związku z tym poszukiwany. Na dodatek podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w jego kieszeni porcję marihuany.

Noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał też zarzut posiadania środków odurzających. Na koniec odtransportowano go do zakładu karnego, gdzie odbywać będzie – zasądzoną wcześniej – karę pozbawienia wolności.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kris
Kris
1 rok temu

Jasienica w całej okazałości, ćpuny i barany.