Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Harnasie dla najlepszych rozdane!

W Parkhotelu Vienna odbyło się spotkanie ze sportowcami, szkoleniowcami i działaczami bielskich klubów sportowych oraz olimpijczykami Podbeskidzia.

Podczas corocznego spotkania za sukcesy i działalność na rzecz sportu w 2019 roku wyróżniono sportowców, trenerów, drużyny oraz sponsorów, którzy zostali uhonorowani drewnianymi rzeźbami – Harnasiami.

W imieniu prezydenta Bielska-Białej, który nie mógł być na spotkaniu, Harnasie wręczał wyróżnionym jego zastępca, wiceprezydent Adam Ruśniak.

Najokazalsze z nich trafiły do: kulomiota Michała Haratyka (KS Sprint), który został wybrany sportowcem roku 2019 w Bielsku-Białej, trenera Andrzeja Szłapy (Rekord SSA), drużyny futsalowców (Rekord SSA) oraz firmy Polskie Mięso i Wędliny Łukosz.

Oprócz zwycięzców nieco mniejsze Harnasie otrzymali nominowani do nagrody. A byli nimi: w kategorii sportowiec – szybownik Sebastian Kawa (Aeroklub Bielsko-Biała), piłkarz Bartosz Łastowski(Kuloodporni), siatkarka Olivia Różański (BKS „Stal”) i futsalowiec Michał Marek (Rekord SSA), w kategorii trener – Krzysztof Brede (TS Podbeskidzie), Piotr Galon (KS Sprint), Bartłomiej Piekarczyk (BKS “Stal”) i Stavros Wawrzos (BKT Advantage), w kategorii drużyna – TS Podbeskidzie i Kuloodporni, w kategorii dobrodziej – Rekord Systemy Informatyczne i Sports Advantage.

W gali środowiska sportowego – jak zawsze – udział wziął olimpijczyk Marian Kasprzyk. Jej gośćmi byli również podbeskidzcy parlamentarzyści.

Autorem zdjęć jest Mirosław Galczak

 

navigate_before
navigate_next

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments