Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Kampania na ostatniej prostej

W Bielsku-Białej odbyła się dziś konferencja, na której została podsumowana kampania wyborcza Rafała Trzaskowskiego, kandydata na urząd prezydenta RP. Była mowa o programie “Nowa Solidarność”, a także o agresji, która przybrała formę niszczenia banerów wyborczych. – Odpowiadamy na to z uśmiechem i życzymy dobrego dnia – mówiła posłanka Mirosława Nykiel.

Muszę przyznać, że z taką agresją jeszcze się nie spotkaliśmy. Niszczą nam banery – podsumowała przebieg kampanii wyborczej posłanka Mirosława Nykiel. – Od samego początku, zbierania podpisów poparcia, odwiedzamy bielszczan w różnych miejscach. Spotykamy się także z agresją. Najpierw próbowaliśmy banery reanimować, aby powiesić je z powrotem, a teraz okazuje się, że w ogóle znikają. Odpowiadamy na to z uśmiechem i życzymy dobrego dnia. Ludzie w ogóle nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Pana z osiedla Karpackiego, który został złapany na niszczeniu plakatów, czeka proces – podkreślała posłanka Nykiel, która przybliżyła ponadto program Rafała Trzaskowskiego.

W programie “Nowa Solidarność” znajdziemy między innymi informacje o wzroście finansowania służby zdrowia o 38 mld złotych, nowym projekcie “Mieszkanie dla młodych”, a także o nieopodatkowanych emeryturach. Jest także mowa o  200 zł dodatku do emerytury dla kobiet do każdego dziecka, funduszu “Inwestycje za rogiem”, który jest skierowany do małych miejscowości i miast, a który ma rozpędzać gospodarkę i przez to przyczynić się do powstania nowych miejsc pracy.

W spotkaniu wzięła również udział senator Agnieszka Gorgoń-Komor, która po raz kolejny zwróciła uwagę na solidarną postawę bielszczan w dobie koronawirusa. Zaprosiła także na spotkanie z prof. Tomaszem Grodzkim, marszałkiem senatu, które odbędzie się 9 lipca o godzinie 15.15 na placu Ratuszowym.

Jarosław Klimaszewski, prezydent Bielska-Białej podziękował z kolei wszystkim mieszkańcom za wysoką frekwencję w pierwszej turze wyborów i zapowiedział event, który ma być podziękowaniem dla wszystkich zaangażowanych na rzecz kampanii Rafała Trzaskowskiego. – Przewidzieliśmy drobne atrakcje. Wydarzenie odbędzie się o 20.30 na placu Chrobrego, a później już nastanie cisza wyborcza – dodał.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
69 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pycha i Szmal
Pycha i Szmal
29 dni temu

Hej,pisiorkowcy,jak tam Anżej ?.Nie zdał egzaminu adwokackiego,odwoływał sie,ale powoływał się na pomylone ustawy.Taki niezłomny,no nie może być.Załamali go i to na egzaminie.

Jan w ciąży
Jan w ciąży
30 dni temu

Dostaję mdłości od Prawa i Sprawiedliwości !!

Pycha i Szmal
Pycha i Szmal
30 dni temu

No jak tom pisdziuchy ? Kurdupel musi przeprosić Sikorskiego za oskarżenia.Po trwającym 4 lata procesie.Ten paranoik chyba się już nie podniesie po takim afroncie,a zero to chyba uda się na wygnanie,albo do tiurmy.Sikrski skomentował ” nie dajmy się naciągnąć na jego kłamstwa w niedzielę 12.07.20. “

.
.
30 dni temu
Reply to  Pycha i Szmal

Ty już się dałeś naciągnąć trzaskowskiemu.

Pycha i Szmal
Pycha i Szmal
30 dni temu
Reply to  .

Widać ,że jesteś pisiarski prymityw,zresztą jak każdy pisiarskiego miotu.

.
.
30 dni temu
Reply to  Pycha i Szmal

Przeczytaj swoje wpisy i zobaczysz kto jest prymitywny.

Pycha i Szmal
Pycha i Szmal
30 dni temu
Reply to  .

Z prymitywami możesz rozmawiać tylko w tym samym narzeczu.Innego nie rozumieją.

.
.
30 dni temu
Reply to  Pycha i Szmal

Zawsze ta sama idiotyczna odpowiedź. Jesteś głupkiem, któremu wmówiono to, że jak zagłosuje na PO automatycznie stanie się inteligencją…

Pycha i Szmal
Pycha i Szmal
29 dni temu
Reply to  .

Jak byś wiedział że jesteś idiotą,to automatycznie byś nim przestał być.Ale tego nie wiesz i się odzywasz i wtedy ten idiotyzm wychodzi na wierzch.Nie przejmuj się pisiory już tak mają.Nie wiedzą i się wypowiadają.

.
.
29 dni temu
Reply to  Pycha i Szmal

Masz coś z głową, ale to problem twojego otoczenia.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
30 dni temu

Bielsko nigdy nie było pisowskie. Rodowici Bielszaczanie to wolnościowcy ,europejczycy. Jedynie ci co przyjechali tu robić do FSM mogą to zaburzać i głosować na p**s.

.
.
30 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Wolnościowcy i Europejczycy… Czyli komuchy.

mieszkanka
mieszkanka
30 dni temu
Reply to  .

Bolszewia to jest w czystej postaci pisiorstwo.Nie chcą wolności,tylko reżimu kulawego.Od komuchów różnią się tylko katolicyzmem,niczym więcej.

.
.
30 dni temu
Reply to  mieszkanka

Raz mieszkaniec, raz mieszkanka… Takie lokalne lgbt?

mieszkanka
mieszkanka
30 dni temu
Reply to  .

Co masz do osób lgbt,ty lokalny lub lokalna rasisto,rasistko.To są również ludzie,może lepsi od ciebie od pisiarskiego nasienia.Pisiarstwo,które dzieli ludzi na sorty nie jest godne człowieczeństwa. Widać te wasze zasady moralne na waszych członkach,również w B-B. Ten superkatolik,nacjonalista P.

.
.
30 dni temu
Reply to  mieszkanka

Od ciebie, aż bije tolerancja. Dzielenie społeczeństwa zaczął Tusk od moherowych beretów…

trzask
trzask
30 dni temu

Lepiej krzyżyk trzasnąć z rana/12.07.20/ ,niż głosować na Adriana.

CCCP
CCCP
30 dni temu

Rafała popierają byli prezydenci Komorowski, Kwaśniewski, Wałęsa. Gdyby Jaruzelski żył też by Rafała popierał. On taki swój.

PRL
PRL
30 dni temu
Reply to  CCCP

No oczywiście.Racjonalni ludzie podejmują racjonalne wybory. Nie są marionetkami i podejmują samodzielne decyzje Z nieboszczykiem radziłbym uważać,bo jego wyznawca uhonorowany Braz.Krzyżem Zasługi w 1984 roku, za prokuratorskie dokonania w stanie wojennym jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego.

.
.
30 dni temu
Reply to  PRL

Prawdziwa elita. Raczej głupi i głupszy.

!!
!!
30 dni temu
Reply to  .

Prostak ocenia elitę. Widzę,że z onym,żeś się na łeb zamienił.

.
.
29 dni temu
Reply to  !!

Dla durnia te osobniki to elita.

sygnalista
sygnalista
30 dni temu

Oglądam akurat pana z Bełchatowa przechadzającego się po deptaku w przepięknej koszulce z własnoręcznie wykonanym napisem : WSTYD MI ZA LUDZI KTÓRZY ŻĄDZĄ MOIM KRAJEM

A GDY SIĘ SKOŃCZĄ PISU DNI
I WŁADZA POLSKI ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA
CZWÓRKAMI SZLI
ZŁODZIEJE I SZUBRAWCY
O ZDROWIE DZIŚ
SZCZEGÓLNIE DBAM
RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE
JEŚLI MAM
TEJ PIĘKNEJ DOŻYĆ CHWILI
https://www.facebook.com/sokzburaka/photos/a.1452235865010437/2906731079560901

A ta
A ta
30 dni temu
Reply to  sygnalista

Sok z buraków dla buraka. Piszemy rządzą, a nie żądzą!

sygnalista
sygnalista
30 dni temu
Reply to  A ta

Oni nie rządzą,oni żądzą,są tylko żądni władzy ,reszta ich nie obchodzi !!!
Sok z buraka jest podobny do tygodnika NIE,nie zostawia na nikim suchej nitki.Na pewno jest o niebo lepszy od tych wszystkich piśmideł prorządowych utrzymywanych z pieniędzy spółek skarbu państwa .Oczywiście te pieniądze są kradzione społeczeństwu i dawane na propagandę żądową.Celowe ż.!!!!
Sok z buraka utrzymywany z wpłat dobrowolnych czytających ten portal,podobnie jak NIE Urbana,prywatne wydawnictwo.Przynajmniej nie ma w nich tępej,prostackiej,bez polotu propagandy reżimu kulawego !!!!

ANTY KOMOR
ANTY KOMOR
30 dni temu

Platformerski bełkot…Tylko idiota może uwierzyć tym platformerskim oszustom. Klimaszewski łamie prawo agitując bezczelnie za tęczowym nieudacznikiem z warszawki. Zawiadomienie w tej sprawie zostało już wysłane do PKW.

Antyprawak
Antyprawak
30 dni temu
Reply to  ANTY KOMOR

Może byś wysłał zawiadomienie do PKW za całym rządem,który również łamie prawo biorąc udział w kampanii od kilku tygodni. Prawactwo już się całkiem pogubiło,nawet zabroniło debaty trzem telewizjom,bo tak się boi przegranej Dudy,bo on bez swojej telewizji jest jak ślepy ” w ostrym cieniu mgły”. Kurski nareszcie pokazał prawdziwą twarz swojej Kurvizji.

Ewa
Ewa
30 dni temu
Reply to  Antyprawak

Nie ćpaj platformerski przygłupie. Wyłącz TVN i włącz myślenie.

Antyprawak
Antyprawak
30 dni temu
Reply to  Ewa

Być piśniętą na trzeźwo to dopiero wstyd.No ale co się dziwić jak Kurvizja ogłupia na okrągło całą dobę na wielu kanałach.To gorszy wstyd niż ci co w PZPR statystowali.

lewica
lewica
30 dni temu

Żadna mata nie przyjmie takiego brunatnego rasisty. Odpowiem zatem Tuwimem :

Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa.

lewica
lewica
30 dni temu

Tam gdzie zawsze,żeby to bydło nierogate które reprezentujesz zawsze stawiać do pionu.

lewica
lewica
30 dni temu

A Matołuszek Pinokio jest na stażu w Niemieckim Banku Narodowym w latach 90 tych i później zatrudnia się u irlandzkich lichwiarzy i tłucze miliony.Nie zaś w jakimś polskim banku spółdzielczym. Jakoś to wam ścierwa prawicowe nie wadzi.Wadzi wam tylko odmienność przekonań.Nie takich wrednych jak wasze Nacjonalizm macie wypisany na tych waszych mordach zdradzieckich /ulubione słowa waszego guru/,wrednych aż do bólu.

zz
zz
1 miesiąc temu

Rafał,tylko Rafał,może pomóc odstawić to pisie towarzystwo wzajemnej adoracji tam gdzie jego miejsce. Na śmietnik historii.

Henry M.
Henry M.
30 dni temu
Reply to  zz

“Demokracja jest formą religii: polega ona na oddawaniu czci szakalom przez osły.”

zz
zz
30 dni temu
Reply to  Henry M.

Akurat trafiłeś kulą w płot podszywając się nickiem pod Henry Louis Menckena.Ten jego aforyzm odnosi się krytycznie do rozpasania amerykańskiego społeczeństwa,krytykuje jego kulturę i sposób życia.Pisiarska ferajna zaś jest bezkrytycznie zapatrzona właśnie w amerykańskie obyczaje.Pomyśl troche zanim zaczniesz nieudolnie kogokolwiek cytować.

lewica
lewica
1 miesiąc temu

@prawica.Skoro nie ma polskiej firmy chetnej do babrania się w śmieciach,to moze sami jako prawica polskiego ciemnogrodu się za nie weźmiecie.Robota dla was: jak raz w sam raz

lewica
lewica
1 miesiąc temu
Reply to  lewica

Tam gdzie powinienem zawsze być,by patrzeć wnikliwie na wasze szwindle,kłamstwa,nepotyzm i grabież publicznych pieniędzy.Prawicowe szambo wybiło i już nie jesteście go w stanie niczym zatkać.Takiego prostactwa jakie z was bije nikt i nic nie jest w stanie przebić.

Gdula
Gdula
1 miesiąc temu

Ani jeden ani drugi. PODPISANIE USTAWY LEX ARDANOWSKI TO ZNISZCZENIE WOLNOŚCI I DANIE JEJ TYLKO30%GRUPIE SPOŁECZNEJ JAKIEJ SA MYŚLIWI TO SKANDAL.

kk
kk
1 miesiąc temu

Po TAKICH oklaskach należałoby umyć ręce.

zz
zz
1 miesiąc temu
Reply to  kk

Jak się ma takie ręce jak ty,brunatne,to nic nie pomoże ich mycie.

Myślenie nie boli!
Myślenie nie boli!
1 miesiąc temu

Zwycięstwo tego kandydata oznacza wzmożenie wojny politycznej w Polsce. A jest na rękę oczekiwaniom państwa niemieckiego, jak i amerykańskiego. Osłabiona Polska będzie musiała udostępniać wojskom USA swoje terytorium bez żadnych warunków wstępnych, płacić haracz zgodnie z ustawą 447 JUST, a także kupować amerykańską broń i gaz po “nieatrakcyjnej” cenie.
W interesie RFN leży osłabienie Polski na tyle, by znowu podporządkować ją wpływom niemieckim i wyeliminować w ten sposób ryzyko Trójmorza i podważania ich hegemoni w Europie.
Gdy Polacy będą pochłonięci polityczną wojną domową to nawet nie zauważą jak wespół zespół te dwa kraje obrobią im pióra do gołej skóry.

single malt
single malt
1 miesiąc temu

Wzmożenie głupoty też nie boli.Z myśleniem to sobie daj spokój.Pusto miedzy uszami,ale na czapkę uszankę jest miejsce.No i nie pluj na rękojeść lopaty jak szuflujesz,bo to nie pomaga w robocie.

MNB
MNB
1 miesiąc temu
Reply to  single malt

Wierny pies otrzymuje zwykle tylko ozdobny kaganiec.

single malt
single malt
1 miesiąc temu
Reply to  MNB

Widzę,że myślenie jednak boli.Zawsze tak jest jak ten niemyślący próbuje pomyśleć.Tak jest w twoim przypadku.Przecież ta pisiarska mafia,sama nie mysli,a i wyznawców również od myślenia zwolniła.Błyszczysz tym jak psie kulki.

MNB
MNB
1 miesiąc temu
Reply to  single malt

Małe pieski najwięcej szczekają.

single malt
single malt
30 dni temu
Reply to  MNB

Dobrze,że odnosisz się do mądrych małych piesków,a zapominasz o swoim umyśle błyszczącym jak te psie kulki.

Marcin
Marcin
1 miesiąc temu

Dlatego tak potrzebny jest Rafał. Polakom w głowach się poprzewracało. Za dużo kasy mają a zachód pada.

Cant
Cant
1 miesiąc temu
Reply to  Marcin

Niech Polacy martwią się o siebie, a Zachód niech skubie innych i dlatego niech Rafał zostanie w stolicy. Tam lemingi go potrzebują.

lewica
lewica
30 dni temu
Reply to  Cant

Warszawa sobie poradzi bez niego,ale Polska już nie.Dlatego tak jest potrzebny Polsce jako jej prezydent,aby każdy kumaty Polak nie musial w świecie za swojego prezydenta się wstydzić.Niekumaci tak tego nie zrozumią,że osmieszani jesteśmy obecnie nie tylko w Europie,przez tą marionetkę kurdupla.
O skubaniu to ty wiesz tyle, co dowiedziałeś się skubiąc kurę.Lepiej za poważne tematy się nie zabierają,skoro przeszkadzają ci lemingi.Zostań sam z ta zazdrością w stosunku do lemingów,prostaku.

Cant.
Cant.
30 dni temu
Reply to  lewica

Przeczytałem i nie ukrywam zdumienia, jak często ostry język idzie w parze z tępym umysłem.

lewica
lewica
30 dni temu
Reply to  Cant.

Jeszcze nie raz będziesz zdumiony. Zwłaszcza wtedy gdy ten reżim kurdupla straci władzę.Wtedy nawet ten twój wysublimowany umysł tego nie zrozumie.Za cienki jesteś,zwłaszcza w uszach.

Tadeusz
Tadeusz
30 dni temu
Reply to  lewica

Ucho od śledzia.

lewica
lewica
30 dni temu
Reply to  Tadeusz

Odezwał się czolowy faszysta Podbeskidzia.Ten twój swiatly umysł jest własnie tym “uchem od śledzia “.No,niestety musisz z tym się pogodzić i jakoś z tym żyć.

Gość
Gość
1 miesiąc temu

10000 tys. na ekoremont dla każdej rodziny? Atak niedawno POstkomuna wyła , że PiS uprawia rozdawnictwo.Wsadżcie sobie gdzieś wasze obiecanki cacanki , partia , która okradła nawet nieboszczyków obcinając zasiłek pogrzebowy jest niewiarygodna. Głosuję na p. Dudę

baca
baca
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

iI mu też Całą gminą

Józef K.
Józef K.
1 miesiąc temu
Reply to  baca

No jakże by inaczej miało goralstwo głosować.Zawsze z ciemnotą.Goralenvolk rules.

Klamstwo zawsze ciekawsze
Klamstwo zawsze ciekawsze
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

W tym wypadku to nie rozdawnictwo,ale inwestowanie w proekologiczne działania,dla ochrony klimatu.Na to UE właśnie przygotowuje specjalne fundusze na tzw.zielony ład i odejście od spalania paliw kopalnych.
Jakoś pisiarze o nieboszczykach nie pomyśleli ,a mieli na to 6 lat rządów,więc to akurat było słuszne działanie.
Doceniam manifestację głupoty,zawsze tak na świecie było,jest i będzie ,że głupota triumfuje.Polska zaś zawsze była w jej awangardzie.

Marcin
Marcin
1 miesiąc temu

A Niemcy otwierają kolejne kopalnie węgla brunatnego i nowe elektrownie węglowe u śmieją się że będą monopolistami w Europie 🙂

Klamstwo zawsze ciekawsze
Klamstwo zawsze ciekawsze
30 dni temu
Reply to  Marcin

Nie kłam,czytaj dobre źródła,a nie pisdzielską propagandę.Harmonogram wygaszania elektrowni na węgiel brunatny został wynegocjowany przez rząd z operatorami, którzy za wyłączenie bloków do 2030 r. otrzymają łącznie 4,35 mld euro. Elektrownie zamykane później nie otrzymają rekompensaty finansowej. Wygaszanie elektrowni na węgiel kamienny będzie odbywać się do 2026 r. drogą aukcji, w których operatorzy będą mogli ubiegać się o rekompensatę. Jej maksymalna wysokość będzie co roku spadać – ze 165 tys. euro w 2020 r. do 49 tys. euro w 2026 r. za 1 MW. Wybierane będą te oferty, które zagwarantują największą oszczędność emisji za najniższą kwotę. W 2020 r. ma się odbyć aukcja… Czytaj więcej »

Łukasz
Łukasz
30 dni temu

To po co budują nowe bloki na węgiel. Robią to też np. w Holandii. RWE, EON. A myślicie że w Polsce firmy dla kogo robią zlecenia na budowach i remontach? W najlepsze kwitnie zawód spawacza na elektrownie. Jedno jest mówione w telewizji a drugie to rzeczywistość. Polecam poszukać ofert pracy na budowach u naszych zachodnich sąsiadów. Od dyrektorów po sprzątaczki. Może i takie plany mają tylko co będzie to się okaże.

Kłamstwo zawsze ciekawsze
Kłamstwo zawsze ciekawsze
30 dni temu
Reply to  Łukasz

UE zobowiązała się do neutralności klimatycznej do 2050 roku i na to zorientowane są działania państw.Niemcy tej stawce przewodzą i na pewną są prekursorami w tym dążeniu.Oni nie rzucają słów na wiatr.Wystarczy zobaczyć w Niemczech te tysiące ferm wiatrowych i hektary ogniw fotowoltaicznych.Jestem pewny,że Niemcy swoje zapowiedzi spełnią tak w odniesieniu od odchodzenia od węgla,jak i co do wygaszania siłowni jądrowych.

ana
ana
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

PiS rządzi pięć lat i nie podniósł kwoty zasiłku pogrzebowego. Ty wyzywasz za to PO.
Ciemny lud.

PS.
PS.
1 miesiąc temu

Grodzki to ten od “zabójczych kopert”

WW
WW
1 miesiąc temu
Reply to  PS.

Od zabójczej koperty z 50 kaflami to jest ten kurdupel z Ciemnogrodzkiej.

taka prawda
taka prawda
1 miesiąc temu
Reply to  WW

Ty synu wysoki jak topola a głupi jak fasola

WW
WW
1 miesiąc temu
Reply to  taka prawda

Beknąłeś pisiarski capie ?Jeszcze sobie pi@dnij durniu pisiarskiego chowu.

Nieobecny
Nieobecny
30 dni temu
Reply to  WW

Skąd się biorą tacy ludzie jak ty ? Nie potrafisz normalnie się wypowiadać, to po prostu się nie wypowiadaj.

WW
WW
30 dni temu
Reply to  Nieobecny

Uważaj bo wciskasz się miedzy wódkę ,a zakąskę,a to grozi pojechaniem do Rygi.Ty też się skądś wziołes,zapewne wychynąłeś z pisiarskiego barłogu.