Wydarzenia Bielsko-Biała KontaktB24

Bielsko-Biała: “Miszcz” parkowania…

Zdjęcie zrobił nasz czytelnik na parkingu Gemini. Mocno poirytowany zastanym obrazkiem.

– Teraz, kiedy ruch w sklepach jest większy i ciężko znaleźć miejsce parkingowe, są tacy, którzy myślą wyłącznie o końcu swojego nosa – skwitował sytuację autor zdjęcia.

Niestety, tak właśnie bywa. Warto więc myśleć i o innych, zwłaszcza teraz, kiedy na sklepowych parkingach zrobi się ciaśniej.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
18 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
15 godzin temu

Ja nigdy nie patrzę na linie tylko czy dam rady wysiąść i nie obijać inne auta linie u nas sa na 126 nie większe auta .

Marek
Marek
23 dni temu

To zależy jak była przed nim auta prkowane może było takie miejsce kiedyś też miałem tylko miejsce troche na ukos na dwa miejsca jak odjechały i zobaczyłem to sam się śmiałem .

Tyszkowski
Tyszkowski
1 miesiąc temu

Zmienić dyrektora WORD na jakiegoś co podniesie poziom egzaminów i problem się rozwiąże

Olek
Olek
23 dni temu
Reply to  Tyszkowski

Mnie parkowanie nie rajcuje na tych wąskich stanowiskach jak przyjedzie dwu drzwiowy one są większe to przy otwieraniu bije po samochodzie obok wymiary sa na 126 p, mnie boli zachowanie się na drodze jak jadą samochody na sygnale i chamstwo na korytarzu życia aby 10-20 dalej to jest Polak za takie coś zaraz nowy specjalny egzamin w ilości 3-5 niż zda i kazdy 500 złoty.

lolek
lolek
1 miesiąc temu

Zastosował się do wytycznych na wjeździe, że parkować należy co drugie miejsce. A autor zapewne z tych, którzy czepiają się kasjerek, że za długo w kolejce stać musi.

Szpkk
Szpkk
1 miesiąc temu

Ale to wszystko wina kursów na prawo jazdy.. Oni uczą tylko po to by kursant zdał a nie jak jezdzil na codzień.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Szpkk

Jak to?, na linię przecież nie najechał, “wziął ją” fachowo między koła.

Heniek
Heniek
1 miesiąc temu

Redakcja chyba nigdy w Gemini nie była więc stąd ta podnieta.

Kropka
Kropka
1 miesiąc temu

Ech, nie zapomnę, jak na FB była kiedyś strona o mistrzach parkowania z BB. I niechlubnie tam trafiłam, zostałam zjechana z góry na dół – szkoda tylko, że zdjęcie nie zostało zrobione, jak wpasowywałam się w dziurę między dwoma źle zaparkowanymi samochodami, a dopiero po ich odjeździe 😉

Mark
Mark
1 miesiąc temu

takie parkowanie nie wynika zwykle ze złośliwości czy lekceważenia-ale jest zwykle wynikiem nieporadności osoby która nie powinna wcale siadac za kierownicą,zwykle sa to osoby już niedołążne z racji wieku,czasem kobiety nie radzące sobie zupełnie w manewrach parkingowych-ostatnio wiadzieł jak starsza pani tak manewrowała seicento jakby to była poteżna ciężarówka z naczepą-usiłowała nawrócić z wielkim wysiłkiem w miejscu gdzie złatwością zrobiłby to duży bus.Na parkingu jest to moze irytujące i czasem śmieszne ale w ruchu drogowym może być to poważny i groźny problem.

lolek
lolek
1 miesiąc temu
Reply to  Mark

Taaaa, ostatnio na skrzyżowaniu Lipnicka/Żywiecka młody z busa mnie prawie staranował, bo dla niego zielona strzałka, to bezwzględny nakaz jazdy. Brak umiejętności, tak jak głupota, płci i wieku nie znają.

DW
DW
1 miesiąc temu

Bardzo ambitny artykuł! Proponuję, żeby taki pojawiał się codziennie z całą serią, bo tyle zdjęć się znajdzie. Pomijając fakt, że pewnie 5 minut temu obok tego samochodu stało inne auto, przez które było trzeba tak zaparkować. Jak widać faktycznie nie ma gdzie zaparkowac auta, bo wszystko zajęte… Zawsze jest podpis kto zrobił artykuł, dlaczego tu nie ma? Pewnie sam autor testu zrobił to zdjęcie.

Sbk
Sbk
1 miesiąc temu

Straszne, aż artykuł trzeba było napisać
A jak wcześniej kilku zaparkuje źle, a potem wyjedzie, to właśnie też tak to wygląda.
Też będziecie robić zdjęcia i wysyłać do redakcji?
Chyba komuś wciąż brakuje miejsca mimo tylu wolnych.

Jacek
Jacek
1 miesiąc temu

Brawo, reżim sanitarny zachowany

Fik
Fik
1 miesiąc temu

To człowiek przezorny. Nie lubi mieć obitych drzwi. Projektant podziemnego garażu zalożył, że będziemy zawsze jeździć małymi brykami.

Hhehehe
Hhehehe
1 miesiąc temu

I tak trzeba stawać co drugie miejsce 😂

kazik
kazik
1 miesiąc temu

skopać auto !!!

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu
Reply to  kazik

Skopać ciebie