Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Bielsko-Biała: Ulice miasta w hitowej produkcji TVP

fot. Kordian Moskała

Jak informowaliśmy TUTAJ, w Bielsku – Białej przez kilka letnich dni, realizowane były zdjęcia do czwartego sezonu serialu “Wojenne Dziewczyny”, a miasto zamieniło się w plan filmowy.

19 września rozpoczęto emisję nowych odcinków. Można je oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20.15.

28 listopada wyemitowano pierwsze sceny realizowane m.in. przy ulicy Władysława Orkana, Nad Niprem, czy Adama Mickiewicza. Podczas okresu zdjęciowego na  terenie miasta, w scenach  udział wzięli m.in. Michał Czernecki i Piotr Nerlewski, znani z głównych ról w tym serialu.

fot. Kordian Moskała
Bielsko – Biała jako plan filmowy “Wojennych dziewczyn”, fot. Kordian Moskała

To opowieść o okupacji hitlerowskiej z perspektywy Marysi, Irki i Ewy, czyli aktorek młodego pokolenia – Aleksandrę Pisulę, Martę Mazurek oraz Vanessę Alexander. Swój epizod w jednej z realizowanych scen zagrał bielski aktor, Sławomir Miska, odgrywając rolę niemieckiego żołnierza.

Wszystkie wyemitowane dotychczas sezony dostępne są w TVP VOD oraz na platformie Netflix.

Realizowanie zdjęć do tak lubianego serialu, jest świetnym sposobem na promocję miasta i wzrost zainteresowania turystów daną lokalizacją.

Nie milkną echa na temat możliwości realizowania kolejnych epizodów tej produkcji na terenie miasta.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Radek
Radek
8 miesięcy temu

O rany!!! Zaś ta osoba co skacze po portalach prasowych i tylko udaje że pisze a jak wysłałem pismo na e maila z daną imprezą to wielce nie szanowanie organizatora imprezy oraz traktowanie wymaga dużo do myślenia. Osoba nie działa w zawodzie profesjonalnie!!!