Bielszczanie polegli w Jastrzębiu | ZDJĘCIA

Zespół BBTS Bielsko-Biała zagrał na wyjeździe z KS Jastrzębski Węgiel. Rywale okazali się zdecydowanie lepsi, pokonując drużynę spod Klimczoka 3:0.

Początek pierwszej partii był wyrównany, jednak w jej połowie faworyci z Jastrzębia osiągnęli kilkupunktową przewagę, której już nie oddali, wygrywając 25:17. Drugi set miał podobny przebieg, choć w nim bielszczanie nieco dłużej dotrzymywali kroku gospodarzom. W pewnym momencie prowadzili nawet 12:11, ale od tego momentu rywale znów zaczęli budować przewagę, która wzrosła do siedmiu punktów. Wygrana 25:19 dodała jastrzębianom animuszu, dlatego w trzeciej partii od początku dominowali na parkiecie, by zakończyć ją wygraną 25:19.

KS Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)

BBTS: Dawid Woch, Wojciech Siek, Mateusz Zawalski, Radosław Gil, Jakub Urbanowicz, Adrian Hunek, Bartosz Fijałek, Daulton Sinoski, Radosław Puczkowski, Konstantin Cupkovic, Dominik Teklak, Konrad Formela, Jake Hanes.