Na sygnale Wadowice

Bili pięściami i kopali leżącego 48-latka. Trzej napastnicy są już w rękach policji

Fot. Polska Policja

Kryminalni z Wadowic zatrzymali podejrzanych o pobicie 48-latka. Sprawcy usłyszeli już zarzuty.

Kilka dni temu pobito mężczyznę na jednym z wadowickich osiedli. Jak wynikało z ustaleń policji, 48-letni mieszkaniec Wadowic, został zaczepiony przez trzech znanych mu mężczyzn. Między osobami doszło do sprzeczki słownej, po czym napastnicy zaczęli uderzać 48-latka pięściami po całym ciele. Następnie przewrócili go na ziemię i zaczęli kopać.

Kobieta, która była wówczas z 48-latkiem próbowała mu pomóc, jednak i ona została poszkodowana.

Chwilę po zdarzeniu, policjanci zatrzymali mężczyzn odpowiedzialnych za pobicie. 29-latek oraz dwaj 31-latkowie (mieszkańcy Wadowic) usłyszeli zarzuty. Ponadto jednemu z 31-latków dodatkowo funkcjonariusze przedstawili zarzut spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu.

Prokurator Rejonowy w Wadowicach zastosował wobec podejrzanych policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Leon
Leon
5 miesięcy temu

śmiechu warte-prawie zabili by człowieka i za to 3lata?? za kopanie leżącego??dlaczego wciąż obowiązuje posowiecki kodeks karny gardzący zdrowiem i życiem ludzkim które podobno jest najwyższą wartością ??( w systemie sowieckim życie jednostki nie ma żadnego znaczenia-liczy się interes partii i klasy rządzącej oraz korzyści sowieckiego państwa)